Rēzeknes novadā tiks uzsākti ceļu atputekļošanas darbi

Pašvaldība

Rēzeknes novada pašvaldība rūpējoties par iedzīvotāju dzīves kvalitāti veiks grants ceļu atputekļošanas darbus, lai mazinātu putekļu daudzumu.

Novada teritorijā kopējais pašvaldības ceļu garums ir ~1797 kilometri, un ~1267  kilometri ir grants ceļi, uz kuriem sausā laikā novērojama putēšana. Lai mazinātu šo problēmu, Rēzeknes novada pašvaldība veiks ceļu apstrādi ar kalcija hlorīdu. Kopējais apstrādājamo ceļu garums ir gandrīz 93,8 kilometri.

“Rēzeknes novada pašvaldībā tiks apstrādāti ceļu posmi ar lielāku satiksmes intensitāti un blīvāk apdzīvotās vietās, lai mazinātu problēmas iedzīvotājiem. Šis risinājums ir ļoti labs vienai sezonai, un putekļu daudzums samazinās būtiski,” norāda Rēzeknes novada pašvaldības ceļu inženieris Vladislavs Gžibovskis.

Darbus veiks firma SIA "KOM-AUTO", kas uzvarēja iepirkumā, viena kvadrātmetra apstrāde izmaksās 0,20 EUR (bez PVN), kopējā līgumcena 92842,40 EUR (bez PVN). Šāda veida apstrāde jāveic reizi sezonā.

VIĻĀNU APVIENĪBA

• 23.05.-25.05. Ceļu marķēšana atbilstoši specifikācijai un secībai,
    ceļu sagatavošana (Greiderēšana) un pretputekļu iestrāde (Kalcija hlorīda uzkaisīšana un mitrināšana ar ūdeni).

DRICĀNU APVIENĪBA

• 22.05. vai 24.05. Ceļu marķēšana atbilstoši specifikācijai un secībai;
  • 25.05.-26.05. Ceļu sagatavošana (Greiderēšana) un pretputekļu iestrāde (Kalcija hlorīda uzkaisīšana un mitrināšana ar ūdeni).

NAUTRĒNU APVIENĪBA

• 25.05. vai 26.05. Ceļu marķēšana atbilstoši specifikācijai un secībai;
  • 27.05. Ceļu sagatavošana (Greiderēšana) un pretputekļu iestrāde (Kalcija hlorīda uzkaisīšana un mitrināšana ar ūdeni).

MALTAS APVIENĪBA

• 25.05. vai 26.05. Ceļu marķēšana atbilstoši specifikācijai un secībai;
  • 28.05.-29.05. Ceļu sagatavošana (Greiderēšana) un pretputekļu iestrāde (Kalcija hlorīda uzkaisīšana un mitrināšana ar ūdeni).

KAUNATAS APVIENĪBA

• 28.05. vai 29.05. Ceļu marķēšana atbilstoši specifikācijai un secībai;
  • 30.05.-31.05. Ceļu sagatavošana (Greiderēšana) un pretputekļu iestrāde (Kalcija hlorīda uzkaisīšana un mitrināšana ar ūdeni).
Kopija-no-Darbu_apjomi_2024.g