Rēzeknes novada uzņēmēji aicināti pieteikties pieredzes braucienā

02.08.2023

Uzņēmējdarbība

PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

Rēzeknes novada pašvaldība pirmo reizi saviem uzņēmējiem piedāvā unikālu iespēju iepazīt blakus novadu uzņēmējus neformālā gaisotnē. Aicinām Rēzeknes novada uzņēmējus pieteikties ekskursijai-pieredzes apmaiņas braucienam pie Gulbenes novada uzņēmējiem. Izstrādātā ekskursijas-pieredzes brauciena programma veidota, pielāgojot apskates objektus Rēzeknes novada uzņēmēju darbības sfērām, interesēm, potenciālajām tīklošanās un pieredzes smelšanās iespējām.

SIA "Pakalnieši"

SIA "Pakalnieši" ir mājas sieru ražotne, kurā top mīkstais mājas siers ar vairāk nekā 25 veidu piedevām, siera bumbiņas, siera standziņas, sviests ar kaņepēm vai zaļumiem, jogurts, svaigais siers un citi piena produkti. Pakalniešu sieri ir dabīgi produkti, kas ražoti bez konservantiem un ir 100% roku darbs.   Pakalniešus pazīst gandrīz visās Vidzemes pilsētās, produkciju regulāri var iegādāties mājražotāju tirdziņos, vietējos veikaliņos, internetveikalā, saimniecībā. SIA "Pakalnieši" ir arī Novada garšas zīmes uzņēmums.
SIA "Pakalnieši" – saimniecības iepazīšana, attīstības stāsts, siera siešana un roku darba vērošana, bagātīga degustācija, produkcijas iegāde.

TĀLAVA sidrs

Tālavas sidra ražotne atrodas Gulbenē, Vecgulbenes muižas saimniecības ēkā - vietā, kas vēsturiski ietilpa seno latgaļu zemē Tālavā. Sidrs tiek darināts tikai no vietējām izejvielām – Vidzemē audzētiem, ar rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli. Dzērienos izmantotas tikai dabīgās izejvielas. Sidrs ir mūžīgi jauns, radīts dzērienu entuziastiem, kuri ir atvērti jaunai pieredzei un mīl atklāt pasauli! Ražotnes produkciju var iegādāties vietējos veikaliņos, lielajās pārtikas veikalu ķēdēs, kā arī tiek eksportēta.

Sidra ražotne Tālava – ekskursija ražotnē, attīstības stāsts, degustācija dažādiem dzēriena veidiem, produkcijas iegāde.

Dzintarferma (Amberfarm)

Amberfarm jeb Dzintarferma nodarbojas ar smiltsērkšķu audzēšanu Gulbenes novadā/Smiltenes novadā. Ekskursiju veida izglītojoši pasākumi smiltsērkšķu dārzu apvidū, iekļaujot izzinošas tēmas par smiltsērkšķu audzēšanas, pārstrādes un produkcijas niansēm. Ekskursija sastāv no ceļojuma pa Dzintarfermas taku, izzinošā procesā uzzinot daudz jauna par dabu, augiem, dzīvniekiem, audzēšanu, kopšanu un produkcijas ražošanu.

Dzintarferma (Amberfarm) – ekskursija kopā ar saimniekiem, produkcijas degustācija un meistardarbnīca, produkcijas iegāde.

Kafijas grauzdētava “Tīrs miers”

Kafija ir māksla un katra pagatavotā kafijas tasīte ir neatkārtojams mākslas darbs. “Tīrs Miers” - jo kafija ir jābauda un tas brīdis, kad cilvēks izbauda savu tasīti kafijas, tad arī iestājas Tīrā Miera un harmonijas sajūta. “Tīrs Miers” arī tāpēc, ka kafijas grauzdētava atrodas ļoti skaistā, mierīgā un dabas ieskautā vietā.

“Tīrs miers” kafijas grauzdētava – stāsts par kafijas pupiņas ceļu līdz tasītei, grauzdētavas apciemojums, ieteikumi kafijas pagatavošanā, degustācija un produkcijas iegāde.

Pieredzes apmaiņas brauciena izmaksas – uzņēmēju apciemojumu sedz Rēzeknes novada pašvaldība. Papildus individuālās izmaksas – produkcijas iegāde (pēc izvēles), pusdienas (tiks pasūtīts kompleksais piedāvājums – 10EUR), citi personīgie izdevumi.

Brauciens norisināsies 2. septembrī, izbraukšana no Rēzeknes novada pašvaldības, plkst. 7.00. Aptuvenais atgriešanās laiks – plkst. 19.00

Obligāta pieteikšanās līdz 16. augustam, tiešsaistes veidlapā: https://forms.gle/NFov8G1sBEAs7HY37 . Vietu skaits ierobežots.

Rēzeknes novada pašvaldības uzņēmējdarbības attīstības speciālistes

Liāna Runča, liana.runca@rezeknesnovads.lv, 25740422
Evita Igaune, evita.igaune@rezeknesnovads.lv, 25748078