Rēzeknes novada uzņēmēji aicināti uz tikšanos ar Baltkrievijas uzņēmējiem

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) sadarbībā ar Daugavpils uzņēmēju klubu ANCHOR šī gada 21. februārī Daugavpilī uzņem Baltkrievijas republikas Vitebskas apgabala uzņēmēju delegāciju.
Pasākuma ietvaros plānotas reģiona investīciju iespēju prezentācijas, Baltkrievijas uzņēmumu prezentācijas, tikšanās ar Latvijas puses uzņēmumiem, kuri izrādīs interesi sadarbībā un kontaktu dibināšanā.
Pasākuma norises vieta un laiks:
Daugavpils, Daugavpils latviešu kultūras centrs (LLKC) 3.st, Rīgas iela 22, plkst. 10:00 – 15:00.
Dalība pasākumā ir bez maksas, iepriekšēja reģistrācija obligāta.
Reģistrācijas saite - https://forms.gle/cHRiJqy6GUv7peMU9
Latgales plānošanas reģions
Baltkrievijas uzņēmēju tirdzniecības misijas programma

Click to listen highlighted text!