Rēzeknes novada vidusskolu 10. klašu skolēni saņems portatīvos datorus

Izglītība

Lai padarītu mācības vidusskolā efektīvas un kvalitatīvas, jaunajā mācību gadā ikviens 10. klases skolēns, kas uzsāks mācības Rēzeknes novada vidusskolā, saņems portatīvo datoru personīgā lietošanā. Šim mērķim no novada budžeta atvēlēti 54 000 eiro. Klēpjdatori jau ir piegādāti un gaida savus zinātkāros skolēnus!

Kopumā datorus saņems piecu Rēzeknes novada vidusskolu 10. klašu skolēni, kuri tos varēs izmantot gan ikdienas mācību procesa modernizēšanai, gan attālināto mācību nodrošināšanai. Datori tiks piešķirti, uzsākot mācības Rēzeknes novada vidusskolā 10. klasē pēc 2021.gada 1.septembra, kad tiks fiksēts precīzs skolēnu skaits. Ar jauniešiem tiks noslēgts līgums par datora nodošanu personīgajā lietošanā ar noteiktām atkāpēm par iespējamu klēpjdatora atgriešanu, ja kādu iemeslu dēļ mācības tiks pārtrauktas.

Guntars Skudra, Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs

T.646 07201