Rēzeknes novadā viesojās veselības ministrs Hosams Abu Meri

14.03.2024

Pagastu ziņas

13. martā reģionālās vizītes ietvaros Rēzeknes novadu apmeklēja Veselības ministrs Hosams Abu Meri, kurš tikās gan ar ģimenes ārstiem Lūznavas un Maltas pagastā, kā arī Rēzeknes novada domes priekšsēdētāju Monvīdu Švarcu, Maltas apvienības pārvaldes vadītāju Edgaru Blinovu un vadītāja vietnieku saimnieciskajos jautājumos Gati Pučku.

Ar ģimenes ārstiem tikās arī parlamentārais sekretārs Artjoms Uršuļskis, ministra biroja vadītāja Renāre Gremze, Veselības inspekcijas vadītāja Anita Slokenberga, Nacionālā veselības dienesta direktors Āris Kasparāns. Vizītes laikā tika pārrunāts par ģimenes ārstu kopprakses veidošanu Maltas pagastā, kur strādātu Silvija Paraščeņaka, Svetlana Sorokina, Irēna Čirka. Telpas kopprakses veidošanai nodrošina Rēzeknes novada pašvaldība. 

Sarunas laikā ģimenes ārstes norādīja, ka kopīga speciālistu piesaiste nodrošinās vienlīdzīgu veselības pakalpojuma pieejamību starp klientiem.

Sagatavoja Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto Jūlija Jurāne

Click to listen highlighted text!