Rēzeknes novadā viesosies tehnoloģiju skolotāji, ERASMUS+ projekta dalībnieki

15.06.2022

ES jaunumi

Turpinot Erasmus + projekta “Tehnoloģiju integrēšanas speciālistu tīkla izveide skolēnu interešu izglītībā” aktivitātes,  21. jūnijā Rēzeknes novada pašvaldību apmeklēs skolotāji no Igaunijas, Lietuvas, Slovēnijas, kā arī Latvijas.

Viesi ar Rēzeknes novada domes vadību pārrunās projekta norisi. Projekts paredz tehnoloģiju un robotikas integrāciju dažādos mācību priekšmetos - fizikā, matemātikā, svešvalodās, mākslā, kā arī darbā ar īpašajiem bērniem. Rēzeknes novada pašvaldība kā vadošais partneris saka atzinīgus vārdus par partnerorganizācijām.  Par spīti Covid ierobežojumiem un grūtībām, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības noteikumus, tika organizētas visas projekta aktivitātes - koordinatoru sapulces, kursi skolotājiem, skolēnu radošās tehnoloģiju nometnes Slovēnijā, Igaunijā un Lietuvā ar  vairāk nekā 70 dalībniekiem. 

Oktobra sākumā projekta partneri pulcēsies Rēzeknes novadā un pilsētā, kur arī Latgales skolotājiem piedāvās iespēju piedalīties  radošajās tehnoloģiju meistarklasēs. Savukārt jau otrdien, 21. jūnijā plkst. 9.00 Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē viesi piedalīsies vasaras Saulgriežu norisēs un ielīgošanā kopā ar Rēzeknes novada folkloras kopu. Uz šo pasākumu aicināti arī masu mediju pārstāvji.

Uzziņai:
Erasmus+ programmas īstenoto projektu Nr. 2020-1-LV01-KA201-077496 “Founding the network of technology INTEGRAtionists in pupils' informal education” (Tehnoloģiju integrēšanas speciālistu tīkla izveide skolēnu interešu izglītībā-LV) līdzfinansē Eiropas Savienība. Projekta partneri: Rēzeknes novada pašvaldība, biedrība “Eņģeļi ar mums”, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs ”, Häädemeeste Keskkool (Igaunija), Kupiskis Povilas Matulionis progymnasium (Lietuva), Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras, Jonava (Lietuva), Academia družba za storitve d.o.o., Maribor (Slovēnija).

Projekta norises laiks: 2020. gada 1. novembris - 2022. gada 31. decembris.

 

Inta Rimšāne, 
projekta vadītāja Rēzeknes novada pašvaldībā

Tel. +37126554478

Informācija Facebook sociālajā tīklā:

https://www.facebook.com/Network-of-technology-INTEGRAtionists-in-pupils-informal-education-100904535191889

 

Click to listen highlighted text!