Rēzeknes novada volejbola sacensības “Bērzgales MIXiņš 2021”

Publicēts: 22.06.2021

Atjaunots: 12.07.2021

Sports

Būs karsti! Tā mēs iesākām katru rakstiņu par "Bērzgales MIXiņu". Vai bija? Bija! Gan temperatūra, gan arī spēles. Bija pieteikušās vairāk nekā 30 komandas, diemžēl mūsu kapacitāte neļāva visus pieņemt, tāpēc piedalījās 20 pirmās, kas pieteicās. Rēzeknes novads, Rēzekne, Daugavpils (7 pāri), Jēkabpils (5 pāri), Balvi, Bērzpils, Ludza, Kārsava. Tāda bija ģeogrāfija. Komandas sadalītas 5 grupās. Spēles uz trīs laukumiem. Varēja just un redzēt, ka sportisti ir izslāpuši pēc sacensībām un sporta. Play off (8 labākās) iekļuva SK "SPĀKS"( A. Zeltiņš, L. Bumbiša), "Dainis un Amanda"( D. Lucijanovs, A. Lucijanova), "R1" (R. F. Paukšs, I. Zarinka), "Gunča un Katja"( G. Seņkāns, J. Borisovska-Cvetkova), “Čaijņiki" (M. Griņoka, A. Petrovs), "Viguļi" (E. Viguls, V. Viguls), "Tēvs/Meita" (G. Stepanovs, E. Stepanova), "Smirnovs/Litavniece", "Bērzgale"( O. Žukovs, V. Žukova).

Neko jaunu nepateikšu - cīņas bija spraigas. Kas uzvarēja? Uzvarēja tie, kuriem jau kuluāros bija paredzēta uzvara -"Smirnovs/Litavniece"( Vlads Smirnovs un Kristīne Litavniece). 2.vieta - SK "SPĀKS", kuri varēja izraut trešo setu, bet beigās tika pieļauta kļūda un nekā. Linda un Aleksandrs bija malači, spēlēja pārliecinoši, ar lielu azartu. 3. vietā ciemiņi no Daugavpils -"Čaijņiki", kuri spēlē par 3. vietu uzvarēja komandu "Katja un Guņča". Medaļas izcīnītas, organizētāju balvas saņemtas (īpašs paldies VELGACODE īpāšniecei par dāvanu kārtēm daiļajām volejbolistēm).

Jautājums - kas tālāk? Ir ideja sarīkot vietējā mēroga OPEN turnīru MIXiņā ar 4 posmiem. Visi dalībnieki, kas piedalījās turnīrā, jau būs saņēmuši reitinga punktus, kas ļaus iesākt no augstākām pozīcījām. Kā smejies, būs karsti! Priecīgus svētkus, SĀBRI!

Paldies tiesnešiem Arnim Žogotam un Oļegam Žukovam par izturību un modro aci!

Oskars Krukovskis,
sporta klubs ”LATGOLYS VONOGI”

Click to listen highlighted text!