Rikavas bibliotēka organizējusi radošo darbu konkursu “Sibīrija sirdī deg”

Padomju deportāciju upuru pieminēšana ir svarīga daļa no Latvijas nacionālās atmiņu kultūras. Padomju deportācijās cieta daudzi Latvijas iedzīvotāji. Deportācijās cietušo piemiņai Rikavas bibliotēka izsludinājusi radošo darbu konkursu “Sibīrija sirdī deg ”.  Konkursa darbi tiek gaidīti līdz 25. martam.

Zīmēsim, veidosim, rakstīsim literāros darbiņus, uzņemsim video u.c. ). Pasākums veltīts Rikavas pagasta izsūtītajiem iedzīvotājiem. Konkursa darbu vērtēšana notiks līdz  1. jūnijam, bet noslēguma pasākums un apbalvošana paredzēta 14. jūnijā, komunistiskā terora upuru piemiņas dienā.

Bibliotēka aicina ielūkoties ģimenes albūmos, varbūt ir saglabājies kādi atmiņu foto no tiem smagajiem gadiem, uzklausīt atmiņu stāstījumus. Konkursa nolikums pielikumā. Darbu sūtīšana un informācija: vilma.poplavska@rezeknesnovads.lv ,  rikavasbiblioteka@inbox.lv

Click to listen highlighted text!