Rikavas jaunie literāti veiksmīgi piedalās dzejniecei Naaizmērstulei veltītajā konkursā

Pavasara ieskaņa Aglonā allaž ir gaiša un sirsnīga, jo šajā laikā parasti noslēdzas dzejniecei Naaizmērstulei (īstajā vārdā Rozālija Tabine) veltītais jaunrades darbu un ilustrāciju konkurss 2. – 12. klašu skolēniem, kura tēma šogad bija saistīta ar laimes pēdu meklējumiem ” Ā – ā, tu beji tei drūšō laimes maklātōja?”   Arī Rikavas jauno literātu kopas "Dzejas garša" radošie rakstītāji un zīmētāji ir pastrādājuši godam un saņēmuši diplomus. Žūrijas vērtējumā 2. – 4. kl. grupā 2. vieta tika piešķirta Samantai Strogonovai. 5.-7. klašu grupā Atzinību saņēma Inga Storonova. 8. – 9. klašu grupā 1. vietu ieguva Dace Vilcāne, 2. vietu  – Diāna Dimzule. 

Rikavieši saņēma arī konkursa atbalstītāju atzinību - Daugavpils Universitātes simpātiju diplomus saņēma: Samanta Strogonova un Dace Vilcāne, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas diplomus saņēma Inga Storonova un Diāna Dimzule. Aglonas novada centrālās bibliotēkas atzinību saņēma Samanta Strogonova.

Aprīlī portālā LaKuGa tiks publicēti 10 jauno literātu latgaliski uzrakstītie darbi, kā arī 4 ilustrācijas.

Laimes lukturīšu gaisma ir apstarojusi visu skaisto Aglonu. Laimes pēdas ir iestaigātas, laimes formulas ir atklātas!

http://www.aglona.lv/aktualitates/laimes-pedu-meklejumi-naaizmerstulei-veltitaja-jaunrades-darbu-un-ilustraciju-konkursa/?fbclid=IwAR0ezpSyZEHiLD0DrqBbytHxfZfFJvzvuqOOeXKVr4dqCU41LMvSlk1fNjI 

Rikavas bibliotēkas vadītāja Vilma Poplavska

Click to listen highlighted text!