Rita Tērauda pārstāv Rēzeknes novadu projektā “Veidojam Eiropu kopā ar vietējām pašvaldībām”

ES jaunumi

Rēzeknes novada pašvaldība kopā ar vēl vairāk nekā 10 Latvijas pilsētām un novadiem piedalās Eiropas Savienības projektā “Veidojam Eiropu kopā ar vietējām pašvaldībām”. Projektā Rēzeknes novadu pārstāv viesu nama “Zaļā sala” saimniece, biedrības “Sidrabrasa” valdes locekle un Rēzeknes novada domes deputāte Rita Tērauda.

Kopumā projektā piedalās gandrīz 1100 pašvaldības visā Eiropā. Projekta īstenošanas laikā plānots izveidot Eiropas mēroga tīklu  ar vietējiem politiķiem, kuri informēs iedzīvotājus par Eiropas Savienību, kā arī kopumā uzlabos sadarbību starp Eiropas institūcijām, tostarp Europe Direct centriem, un vietējām pašvaldībām. Projekts veicinās diskusijas par  Eiropas nākotni un citiem aktuāliem jautājumiem, tostarp Eiropas Zaļo kursu, izglītību, lauksaimniecības politiku un ekonomiskās situācijas uzlabošanu.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Eiropas Parlamentu un Eiropas reģionālo un vietējo pašvaldību tīklu.

Sagatavoja Inta Rimšāne, Rēzeknes novada pašvaldības ārējo sakaru organizatore