“ROGOVKA”- Sābru volejbola līgas čempioni!

21.03.2023

Sports

18. martā Daugavpilī tika izspēlētas izšķirošās spēles, lai noskaidrotu 3. sezonas medaļniekus.

Pirmais pusfināls starp “Rogovku” un Daugavpils BJSS bija finālcienīgs mačs. Par to liecina kaut rezultāts 3-2 ( 25:23; 27:29;25:21; 22:25; 15:12)  Rēzeknes novada komandas labā. 

Otrajā pusfinālā tikās pagājušās sezonas čempioni VK “Jēkabpils” un  bronzas medaļas ieguvēji  VK “Madona”. Šoreiz jēkabpilieši izskatījās tālu no tās spēles, ko demonstrēja sezonas sākumā. VK”Madona” gribēja vairāk uzvarēt, bija mērķtiecīgāki, agresīvāki, ļoti labi nospēlēja aizsardzībā. Izšķirošā momentā arī madoniešu treneris veica divkāršo maiņu, kas radīja lūzumu spēlē. Ar rezultātu 3-0 pārāka bija komanda no Madonas.

Spēlē par 3. vietu nekādas intrigas nebija. VK ”Jēkabpils” spēlētāji izgāja uz laukuma nemotivēti, savukārt Daugavpils jaunie puiši spēlēja atbrīvoti, ar azartu, iegūstot SVL 3. vietu.

Jāatzīst , ka arī finālā jautājumu par uzvarētāju nebija. It īpaši, kad pirmā seta vidū traumu guva madoniešu līderis Edijs Sovetovs un pamatcēlājs Vasīlijs Trusovs.

Tie, kuri nevarēja atbraukt un atbalstīt savas komandas, varēja vērot tiešraides Daugavpils BJSS YUOTUB kanālā. Sīkaka informācija, spēles protokoli un intervija ir apskatāma facebook.com SVL mājas lapā.

Pirmo reizi Sābru volejbola līgas vēsturē čempionu titulu ieguva komanda no Rēzeknes novada –“Rogovka”.

“Rogovkas ”rindās spēlēja – Sandris Turlajs ( kapteinis), Jānis  Gabranovs ( spēlējošais treneris), Oskars Ivulāns, Aigars Brīvers, Emīls Elksnītis, Guntis Sprukts, Kristians Augstkalns, Artis Plušs, Jānis Potašs, Salvis Gutāns, Juris Beziks.

Oskars Krukovskis
Sābru volejbola līgas organizētājs

Click to listen highlighted text!