Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide un attīstība Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu apvienībā

Uzsākti projektēšanas darbi sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras attīstīšanai Liepu ielā 2B, Viļānos,  Rēzeknes nov. (projekta Nr.9.3.1.1/18/I/030)

Rēzeknes novada pašvaldības 2022. gada 10. augustā ar SIA ‘’Campaign’’ noslēdza līgumu par projektēšanu un autoruzraudzības veikšanu, kur rezultātā tiks izstrādāti  divi būvprojekti:

• “Dienas aprūpes centra un darbnīcu būvniecība Liepu ielā 2B, Viļānos, Rēzeknes novadā”;
  • “Grupu dzīvokļu izbūve Liepu ielā 2B, Viļānos, Rēzeknes novadā”.

Šobrīd notiek darbi pie projektēšanas un tehnisko noteikumu saņemšanas. Plānots, ka atzīmes par projektēšanas nosacījumu izpildi tiks saņemtas nākošā gada pirmajā ceturksnī un nekavējoties uzsākta iepirkuma procedūra par būvdarbu veikšanu.

Projekta realizēšanu notiek saskaņā ar Ministru kabineta 2016. gada 20. decembra noteikumiem Nr. 871 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.3.1. specifiskā atbalsta mērķa “Attīstīt pakalpojumu infrastruktūru bērnu aprūpei ģimeniskā vidē un personu ar invaliditāti neatkarīgai dzīvei un integrācijai sabiedrībā” 9.3.1.1. pasākuma "Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai” pirmās un otrās projektu iesniegumu atlases kārtas īstenošanas noteikumi”.

Irēna Lavrinoviča
Attīstības plānošanas  nodaļas