Saistošo noteikumu “Rēzeknes novada pašvaldības līdzdalības budžeta nolikums” projekta apspriešana

Iedzīvotājiem

Lai noskaidrotu sabiedrības viedokli, Rēzeknes novada pašvaldība publicē saistošo noteikumu "Rēzeknes novada pašvaldības līdzdalības budžeta nolikums" projektu un paskaidrojuma rakstu.

Rēzeknes novada pašvaldība aicina viedokļus par saistošo noteikumu projektu iesniegt līdz 2024. gada 31. maijam plkst. 16.30 ar norādi "Rēzeknes novada pašvaldības līdzdalības budžeta nolikums" . Pēc norādītā termiņa saņemtie viedokļi netiks izskatīti.

Saņemtie viedokļi par saistošo noteikumu projektu tiks apkopoti un atspoguļoti projekta paskaidrojuma rakstā. Viedoklis par projektu iesniedzams nosūtot to uz e-pasta adresi saistosie.viedokli@rezeknesnovads.lv  ar norādi par saistošajiem noteikumiem "Rēzeknes novada pašvaldības līdzdalības budžeta nolikums".

SN projekts un paskaidrojuma raksts pieejams TE