Sarkanā Krusta sadarbība ar Norvēģijas kolēģiem veiksmīgi turpinās

24.05.2016

Sociālais dienests

No 20.- 22. maijam LSK Rēzeknes komitejā bija ieradušies pārstāvji no Norvēģijas Sarkanā Krusta Bagn nodaļas Oppland apgabala. Sadarbības partneri atveda uz Rēzekni humāno palīdzību – 13 gultas, 5 naktsskapīšus, gultas veļu, segas un lietotas drēbes. Humānā palīdzība tiks dalīta pilsētas un novada trūcīgajiem iedzīvotājiem, naktsskapīši ziedoti novada pansionātam, gultas paliks Rēzeknes komitejas nomas punktā. Tāpat Norvēģijas SK pārstāvji ziedoja 800 eiro, lai varētu iegādāties jaunus matračus.

Vēlētos pateikties NSK Oppland apgabala Bagn nodaļas vadītājam Rune Fremgaard un lieliskai komandai par sadarbību.

Lai humāno palīdzību izkrautu, LSK Rēzeknes komiteja griezās pēc palīdzības Valsts Robežsardzes koledžā. 1. un 2. rotas kadeti Edmunds Borovskis, Sergejs Semeško, Boriss Pučkovs, Vjačeslavs Kruglovs, Žanis Bodžs, Makss Dima atsaucās uz aicinājumu un neatteica palīdzībā. Paldies par atbalstu un darba organizēšanu koledžas direktora vietniekam Aivaram Uzulnīkam un rotas komandierim Sergejam Nazarovam. Paldies LSK Rēzeknes komitejas darbiniekiem un brīvprātīgajiem.

Gunta Krukovska
LSK Rēzeknes komitejas izpilddirektore

Click to listen highlighted text!