Silmalas pagasta iedzīvotāji aicināti izvirzīt pretendentus pagasta pārvaldes vadītāja amatam

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas pagastu apvienība” paziņo, ka 2021. gada 26. maijā izbeigtas darba tiesiskās attiecības ar struktūrvienības “Silmalas pagasta pārvalde” vadītāju Eduardu Grišuļonoku.

Rēzeknes novada pašvaldība un Maltas pagastu apvienība pateicas Eduardam Grišuļonokam par ilggadēju, pašaizliedzīgu, godprātīgu un profesionālu darbu pārvaldes vadītāja amatā!

Silmalas pagasta iedzīvotāji tiek aicināti izvirzīt nākamā potenciālā pagasta vadītāja amata pretendentus, sūtot ierosinājumus pa pastu (Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630), vai uz e-pastu maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv līdz 2021. gada 17. jūnijam.

Prasības pretendentiem:

• augstākā izglītība;
  • zināšanas par normatīvajiem aktiem, kas reglamentē pašvaldības darbu, un spēja tajos orientēties;
  • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • labas analītiskās spējas un komunikācijas prasmes;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • vēlama darba pieredze pašvaldības vai valsts darbā;
  • amata pildīšanai atbilstošas valsts valodas zināšanas;
  • labas datora lietošanas prasmes.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pretendentu nepieciešamo dokumentu iesniegšanas termiņš – 2021. gada 18. jūnijs plkst. 9.00.

Līdz jaunā Silmalas pagasta pārvaldes vadītāja iecelšanai amatā pārvaldes vadītāja pienākumus veic pagasta saimniecības pārzinis Jānis Laizāns.

Ar konkursa nolikumu un amata aprakstu var iepazīties arī Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Maltas pagastu apvienība” administrācijas 3. kabinetā (1. stāvā), Brīvības ielā 6, Maltā, Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, darba laikā, iepriekš sazinoties pa tālruni 646 34377.

Foto: ilggadējais Silmalas pagasta pārvaldes vadītājs Eduards Grišuļonoks