Smilšu pavēlnieki ir noskaidroti

Publicēts: 11.08.2021

Atjaunots: 13.08.2021

Sports

Diezgan apmākušās debesis 7. augustā nenobiedēja astoņas labākās komandas, kas piedalījās vasaras MIXa seriālā “1+1” Rēzeknes novada Bērzgalē.

“King and Queen of the Sands”- tāds būtu virsraksts populārajā “Sports Illustrated”. Diemžēl  par mums amerikāņu žurnāls neraksta. Pagaidām. Arī mūsu platuma grādos tika noskaidroti smilšu laukumu pavēlnieki. Divas grupas, 12 spēles. Teikšu – saspringtas spēles, virmoja emocijas, skaista darbība aizsardzībā un uzbrukumā.  Sākumā komandas noskaidroja vietu sadalījumu pirms play off. Interesanti ¼  fināli, un ārpus medaļu pretendentiem palika “Edgars/Arnita” (Edgars Kauliņš, Arnita Kauliņa), nepiekāpīgie, emocionālie “Dainis/Amanda” (Dainis Lucijanovs, Amanda Lucijanova), ļoti interesanta un jauka komanda no Daugavpils “Double D”(Darja Dimitrijeva, Ņikita Dimitrijevs) un Rēzeknes novada nezūdošā vērtība, daudzu jautro brīžu sagādātāja “Bērzgale” (Oļegs Žukovs, Viktorija Žukova).

Pusfinālā tikās pirmo divu vietu ieguvējas savās grupās. Pirmā spēle “Smirnovs/Litavniece” (Vlads Smirnovs, Kristīne Litavniece) pret SK”Spāks” (Aleksandrs Zeltiņš, Linda Bumbiša).  Cīņa bija, interesanti momenti arī, pretinieki viens otru pazīst, tāpēc spēle norisinājās labvēlīgā gaisotnē, pavelkot viens otru uz zoba. Šaubu, kas uzvarēs, nebija nevienā brīdī, kaut arī brīžiem SK “Spāks “izlīdzināja rezultātu. Tikko rezultāts bija vienāds, Vlads ieslēdza nākamo pārnesumu un salika visu pa vietām.  2:0- uzvara Kristīnei un Vladam.

Otrā cīņa starp jēkabpiliešiem “Agita/Reinis” ( Agita Šlesere, Reinis Prīdāns) un daugavpiliešiem “Viguļi” (Edvīns Viguls, Viktorija Vigule). Ļoti interesanta spēle, kur nevarēja līdz pat spēles beigām paredzēt, kura komanda uzvarēs. Reiņa uzbrukuma sitieni būkšķināja Bērzgales laukumu smiltis, Edvīna darbība pa visu laukumu, nežēlojot sevi, kā arī meiteņu spēle sajūsmināja skatītājus. Tomēr finālā (kā jau to savā galvā paredzēju) tika “Agita/Reinis”.

Spēle par 3. vietu izvērsās ļoti dramatiski un bija interesantāka nekā fināls. Ar rezultātu 2-1 uzvarēja SK”Spāks”. Žēl! Nē, nē, ne jau žēl, ka bronzas medaļa tika Aleksandram un Lindai, žēl, ka komanda “Viguļi” neieguva 3. vietu. Domāju, ka pelnījušas bija abas komandas. Lai Jums veicas, Edvīn un Viktorija, tiksimies nākamgad!

Fināls! Šajā spēlē šķita, ka Vlads beidzot pamodās - serves, stipras gremdes, bloki, māņsitieni. Kristīnes stabilā spēle, veiksmīga aizsardzība, māņsitieni, arī veiksme. Šie faktori bija iemesls tam, ka 1. vietu un titulu “Smilšu karalis un karaliene” ieguva iepriekš minētais duets. Kā minēja kāds līdzjutējs, spēlē uzvarēja – spēks un daile! Agita un Reinis? Man ļoti patika visās iepriekšējās spēlēs, kā spēlēja šis duets. Diemžēl, bet šoreiz nekādu izredžu. 2-0.

Paldies visiem, kas piedalījās! Tiksimies nākamgad!

Oskars Krukovskis (sporta klubs ”LATGOLYS VONOGI”)

Click to listen highlighted text!