Sportiskas aktivitātes Dricānu apvienības iedzīvotājiem

05.01.2024

Sports

Jaunajam gadam iestājoties, Rēzeknes novada sporta skola popularizējot tautas sportu visa gada garumā organizēs "Rēzeknes novada apvienību sporta kausu" iedzīvotājiem -  katru mēnesi tiks organizētas dažādos sporta veidos sacensības, piemēram, volejbols, basketbols, telpu futbols, zemledus makšķerēšana, galda spēles, slēpošana. Sacensības tiks organizētas sākumā Dricānu apvienības ietvaros, un uzvarētāju komanda pārstāvēs Rēzeknes novada apvienību izspēles sacensībās, kur tiks noskaidrota spēcīgākā apvienības komanda. Visa gada garumā katrā no sporta veidiem apvienības "krās" punktus un gada noslēgumā tiks noskaidrota sportiskākā apvienība.

Janvāris ir telpu futbola mēnesis, Dricānu apvienības sacensības telpu futbolā notiks Dricānu vidusskolas sporta zālē, komandā Dricānu apvienības iedzīvotāji, 4 laukuma spēlētāji un 1 vārtsargs, komandā var būt ne vairāk kā 2 nepilngadīgi spēlētāji. Sacensības notiks 26. janvārī, plkst. 18.00, komandām jāpiesakās līdz 24. janvārim, zvanot, rakstot uz tel.nr. 26299474.

Arī šogad Dricānu apvienības iedzīvotājiem būs iespēja apmeklēt Dricānu vidusskolas sporta zāli katru otrdienu plkst. 18.00-20.00 un piektdienu no plkst. 17.00-19.00, sporta zālē pārsvarā tiek spēlēts volejbols, basketbols, futbols, kā arī citi sporta veidi.

Turpinot sportot pagastos notiks vingrošanas nodarbības:

  • Strūžānu kultūras namā aktīva vingrošana mūzikas pavadījumā: 3.,10., 24., 31. janvārī, plkst. 18.30.
  • Strūžanu kultūras namā krēslu zumba senioriem 4., 11., 18. janvārī, plkst. 13.00.
  • Rikavas kultūras namā vingrošana: 8., 17., 25. janvārī, plkst. 18.00.
  • Gaigalavas kultūras namā, zumbas dejas: 15., 22. janvārī, plkst. 18.00.
  • SAC "Strūžānu skola", Strūžāni, Gaigalavas pag., zumbas dejas: 5., 12. janvārī, plkst. 12.00.

Datumi un laiki  var tikt mainīti, aktuālajai informācijai sekojiet Facebook lapai "Dricānu apvienība sporto".

Click to listen highlighted text!