Spraigā cīņā Nautrēnos noskaidrotas labākās veterānu volejbola komandas

14.02.2014

Sports

Jau vairākus gadus Nautrēnu pagastā tiek rīkota kausa izcīņa volejbolā veterāniem. Šogad kausa izcīņā piedalījās četras sieviešu komandas (Rēzeknes augstskolas, Varakļānu, Maltas un Adamovas apvienotā komanda un Nautrēnu komanda), savukārt vīriešiem spēkiem mērojās piecas komandas (Nautrēni, Varakļāni, Malta, LTP-Rēzeknes novads un Bērzgales komanda). Gan sieviešu, gan vīriešu grupā komandas bija ļoti līdzvērtīgas. Pēc vairākām sīvām spēlēm starp sieviešu komandām 1.vietā ierindojās mājinieces – Nautrēnu komanda, 2.vietu izcīnīja Rēzeknes augstskolas komanda, savukārt 3. vietā ierindojās Varakļānu komanda. Vīriešu konkurencē: 1.vieta – LTP- Rēzeknes novads, 2.vieta – Bērzgales veterāniem un 3.vietā ierindojās Maltas komanda.
Sacensību gaitā tika izvērtēti arī katras komandas labākie spēlētāji. Sieviešu komandās par labākajām tika atzītas: Kristīne Dzierkale (Nautrēni), Sarmīte Ančeva ( Rēzeknes augstskola), Baiba Lutere (Varakļāni), Kristīne Rimša (Malta). Starp vīriešiem labākie izrādījās Pēteris Gudriks (Malta), Jānis Lubka (Nautrēni), Edgars Kauliņš (Bērzgale), Andris Morozs (Varakļāni), Andris Razguļajevs ( LTP- Rēzeknes novads). Labākie spēlētāji saņēma sponsoru – metālkalēja Jāņa Lubkas un Z/S „Bērzu birzes” īpašnieces Evitas Šķesteres – sarūpētās balvas.
Marija Mazure,
sacensību organizatoreJau vairākus gadus Nautrēnu pagastā tiek rīkota kausa izcīņa volejbolā veterāniem. Šogad kausa izcīņā piedalījās četras sieviešu komandas (Rēzeknes augstskolas, Varakļānu, Maltas un Adamovas apvienotā komanda un Nautrēnu komanda), savukārt vīriešiem spēkiem mērojās piecas komandas (Nautrēni, Varakļāni, Malta, LTP-Rēzeknes novads un Bērzgales komanda). Gan sieviešu, gan vīriešu grupā komandas bija ļoti līdzvērtīgas. Pēc vairākām sīvām spēlēm starp sieviešu komandām 1.vietā ierindojās mājinieces – Nautrēnu komanda, 2.vietu izcīnīja Rēzeknes augstskolas komanda, savukārt 3. vietā ierindojās Varakļānu komanda. Vīriešu konkurencē: 1.vieta – LTP- Rēzeknes novads, 2.vieta – Bērzgales veterāniem un 3.vietā ierindojās Maltas komanda.
Sacensību gaitā tika izvērtēti arī katras komandas labākie spēlētāji. Sieviešu komandās par labākajām tika atzītas: Kristīne Dzierkale (Nautrēni), Sarmīte Ančeva ( Rēzeknes augstskola), Baiba Lutere (Varakļāni), Kristīne Rimša (Malta). Starp vīriešiem labākie izrādījās Pēteris Gudriks (Malta), Jānis Lubka (Nautrēni), Edgars Kauliņš (Bērzgale), Andris Morozs (Varakļāni), Andris Razguļajevs ( LTP- Rēzeknes novads). Labākie spēlētāji saņēma sponsoru – metālkalēja Jāņa Lubkas un Z/S „Bērzu birzes” īpašnieces Evitas Šķesteres – sarūpētās balvas.
Marija Mazure,
sacensību organizatoreJau vairākus gadus Nautrēnu pagastā tiek rīkota kausa izcīņa volejbolā veterāniem. Šogad kausa izcīņā piedalījās četras sieviešu komandas (Rēzeknes augstskolas, Varakļānu, Maltas un Adamovas apvienotā komanda un Nautrēnu komanda), savukārt vīriešiem spēkiem mērojās piecas komandas (Nautrēni, Varakļāni, Malta, LTP-Rēzeknes novads un Bērzgales komanda). Gan sieviešu, gan vīriešu grupā komandas bija ļoti līdzvērtīgas. Pēc vairākām sīvām spēlēm starp sieviešu komandām 1.vietā ierindojās mājinieces – Nautrēnu komanda, 2.vietu izcīnīja Rēzeknes augstskolas komanda, savukārt 3. vietā ierindojās Varakļānu komanda. Vīriešu konkurencē: 1.vieta – LTP- Rēzeknes novads, 2.vieta – Bērzgales veterāniem un 3.vietā ierindojās Maltas komanda.
Sacensību gaitā tika izvērtēti arī katras komandas labākie spēlētāji. Sieviešu komandās par labākajām tika atzītas: Kristīne Dzierkale (Nautrēni), Sarmīte Ančeva ( Rēzeknes augstskola), Baiba Lutere (Varakļāni), Kristīne Rimša (Malta). Starp vīriešiem labākie izrādījās Pēteris Gudriks (Malta), Jānis Lubka (Nautrēni), Edgars Kauliņš (Bērzgale), Andris Morozs (Varakļāni), Andris Razguļajevs ( LTP- Rēzeknes novads). Labākie spēlētāji saņēma sponsoru – metālkalēja Jāņa Lubkas un Z/S „Bērzu birzes” īpašnieces Evitas Šķesteres – sarūpētās balvas.
Marija Mazure,
sacensību organizatore

Click to listen highlighted text!