Starptautiska izstāde "Darbs un karjera 2014" Rēzeknē

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rēzeknes filiāle sadarbībā ar Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru (ARPC) "Zeimuļs" šī gada 18. septembrī organizē starptautisko EURES izstādi „Darbs un Karjera 2014”. Izstāde notiks ARPC "Zeimuļs" aktu zālē, Krasta ielā 31, Rēzeknē, 11:00 – 16:00. Pasākums tiek rīkots ar mērķi vienuviet sniegt izstādes apmeklētājiem konsultācijas un informāciju par darba iespējām un tiesībām, karjeras plānošanas un veidošanas, kā arī biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un citviet Eiropā, papildus dodot iespēju darba meklētājiem klātienē tikties ar Latvijas un ārvalsts darba devējiem un to pārstāvjiem, kā arī ar NVA, Eiropas tīklu un ārvalsts Nodarbinātības dienestu ekspertiem.
Izstāde plānota kā darba gadatirgus, kura laikā norisināsies seminārs ar vairākām prezentācijām.
Ieeja pasākumā – bez maksas.
Izstādē tiek gaidīti bezdarbnieki, darba meklētāji, to starpā jaunieši un studenti, kā arī citu institūciju pārstāvji, kurus interesē praktiska informācija un derīgi padomi par darba un karjeras iespējām Latvijā un citās Eiropas valstīs.
Izstāde „Darbs un karjera 2014” notiks Eiropas Komisijas atbalstītās kampaņas „Eiropas Darba dienas” ietvaros, un Rēzekne ir viena no vairākiem simtiem pilsētu visā Eiropā, kurās norisinās šāda veida pasākumi.
________________________
Informācijai:
• EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls, kuru koordinē EK un pārstāv 32 valstu (visas ES valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) Nodarbinātības dienesti.
• EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
• EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
• Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs.
Saites:
www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti
www.eures.europa.eu – EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls
Esiet aktīvi, meklējiet atbildes, izmantojiet iespējas!
 

Click to listen highlighted text!