Strūžānos notiks labdarības koncerts, lai palīdzētu V.Silagaiļa ārstēšanai

14.02.2014

Sociālais dienests

16.februārī plkst. 15:00 ikviens ir aicināts apmeklēt Strūžānu kultūras namu, kur notiks labdarības koncerts, veltīts Voldemāra Silagaiļa ārstēšanai. Pasākumā piedalīsies: Dricānu „Dominante”, Baiba Reine, brāļi Puncuļi, Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nama ukraiņu ansamblis „Vodograj” un kazaku ansamblis „Lazarovij cvetoček”. Ieeja par ziedojumiem. Visi, kas nav vienaldzīgi, aicināti ziedot, lai palīdzētu Voldemāra Silagaiļa ārstēšanai un rehabilitācijai pēc pārciestās smagās operācijas. Voldemārs ir bijušais Rēzeknes novada domes deputāts un Strūžānu pagasta padomes priekšsēdētājs. Voldemārs ir vairāku attīstības projektu iniciators. Daudzus gadus viņš atbalstīja un sniedza dažādu palīdzību mūsu novada iedzīvotājiem. Šobrīd viņam pašam nepieciešama palīdzība un atbalsts, tādēļ Voldemāra tuvinieki un draugi aicina palīdzēt un ziedot savu iespēju robežās.
Pārskaitījumus var veikt:
AS “DNB”
Konta nr. LV66RIKO0001301310274
Saņēmējs: Voldemārs Silagaiļs
p. k. 020658–11429
Mērķis — ārstēšanai un rehabilitācijai16.februārī plkst. 15:00 ikviens ir aicināts apmeklēt Strūžānu kultūras namu, kur notiks labdarības koncerts, veltīts Voldemāra Silagaiļa ārstēšanai. Pasākumā piedalīsies: Dricānu „Dominante”, Baiba Reine, brāļi Puncuļi, Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nama ukraiņu ansamblis „Vodograj” un kazaku ansamblis „Lazarovij cvetoček”. Ieeja par ziedojumiem. Visi, kas nav vienaldzīgi, aicināti ziedot, lai palīdzētu Voldemāra Silagaiļa ārstēšanai un rehabilitācijai pēc pārciestās smagās operācijas. Voldemārs ir bijušais Rēzeknes novada domes deputāts un Strūžānu pagasta padomes priekšsēdētājs. Voldemārs ir vairāku attīstības projektu iniciators. Daudzus gadus viņš atbalstīja un sniedza dažādu palīdzību mūsu novada iedzīvotājiem. Šobrīd viņam pašam nepieciešama palīdzība un atbalsts, tādēļ Voldemāra tuvinieki un draugi aicina palīdzēt un ziedot savu iespēju robežās.
Pārskaitījumus var veikt:
AS “DNB”
Konta nr. LV66RIKO0001301310274
Saņēmējs: Voldemārs Silagaiļs
p. k. 020658–11429
Mērķis — ārstēšanai un rehabilitācijai16.februārī plkst. 15:00 ikviens ir aicināts apmeklēt Strūžānu kultūras namu, kur notiks labdarības koncerts, veltīts Voldemāra Silagaiļa ārstēšanai. Pasākumā piedalīsies: Dricānu „Dominante”, Baiba Reine, brāļi Puncuļi, Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nama ukraiņu ansamblis „Vodograj” un kazaku ansamblis „Lazarovij cvetoček”. Ieeja par ziedojumiem. Visi, kas nav vienaldzīgi, aicināti ziedot, lai palīdzētu Voldemāra Silagaiļa ārstēšanai un rehabilitācijai pēc pārciestās smagās operācijas. Voldemārs ir bijušais Rēzeknes novada domes deputāts un Strūžānu pagasta padomes priekšsēdētājs. Voldemārs ir vairāku attīstības projektu iniciators. Daudzus gadus viņš atbalstīja un sniedza dažādu palīdzību mūsu novada iedzīvotājiem. Šobrīd viņam pašam nepieciešama palīdzība un atbalsts, tādēļ Voldemāra tuvinieki un draugi aicina palīdzēt un ziedot savu iespēju robežās.
Pārskaitījumus var veikt:
AS “DNB”
Konta nr. LV66RIKO0001301310274
Saņēmējs: Voldemārs Silagaiļs
p. k. 020658–11429
Mērķis — ārstēšanai un rehabilitācijai

Click to listen highlighted text!