Tiks pasniegtas Rēzeknes SEZ komercsabiedrību gada balvas

Piektdien, 12.novembrī plkst. 14:00 Rēzeknes SEZ pārvalde organizē tiešsaistes Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balvas konkursa apbalvošanas ceremoniju, kas būs skatāmā arī tiešraidē Rēzeknes SEZ Facebook lapā.

Rēzeknes SEZ komercsabiedrību Gada balvas konkursa galvenais mērķis ir atzinīgi novērtēt un godināt sekmīgākās Rēzeknes SEZ komercsabiedrības un to produktus, kā arī to ieguldījumu Rēzeknes SEZ attīstībā.

Komercsabiedrības tiks godinātas lielo/vidējo un mazo komercsabiedrību grupās, tādās nominācijās kā:  “Gada produkts”, “Gada eksportētājs”, “Videi draudzīgs uzņēmums”, “Gada inovācijas”, “Rēzeknes SEZ gada debija”, “Sociāli atbildīgākais uzņēmums”, “Gada sadarbības partneris” un “Gada uzņēmums”.

Aicinām pieslēgties tiešraidei Rēzeknes SEZ Facebook lapā (https://www.facebook.com/RSEZparvalde) un pirmajam uzzināt aizvadītā gada sekmīgākās komercsabiedrības, nomināciju ieguvējus, sadarbības partneru apbalvojumus un Rēzeknes SEZ Gada uzņēmumus mazo un lielo/vidējo komercsabiedrību grupās!

Par Rēzeknes Speciālo ekonomisko zonu:

Rēzeknes SEZ izveidota 1997. gadā, pamatojoties uz “Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas likumu”. Šis likums nosaka Rēzeknes SEZ pārvaldīšanas un izmantošanas kārtību, prasības komercdarbības un ieguldījumu veikšanai, kā arī Rēzeknes SEZ pārvaldes funkcijas un uzdevumus.

Nodokļu atvieglojumu piemērošanas kartību brīvostās un speciālajās ekonomiskajās zonās nosaka likums “Par nodokļu piemērošanu brīvostās un speciālajās ekonomiskajās zonās”. Rēzeknes SEZ reģistrētās kapitālsabiedrības var saņemt gan tiešās nodokļu atlaides (nekustamā īpašuma nodoklis, uzņēmumu ienākuma nodoklis), gan arī netiešo nodokļu atvieglojumus, veidojot RSEZ teritorijā brīvās zonas, kā arī veicot ieguldījumus. Nodokļu atvieglojumi Rēzeknes SEZ būs piemērojami līdz 2035. gada 31. decembrim.

Rēzeknes SEZ kopplatība ir 1155 ha, kas ietver Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada Vērēmu, Griškānu un Ozolaines pagastu administratīvo teritoriju. Ar Rēzeknes SEZ komercsabiedrības statusu 2021. gadā darbojas 19 komercsabiedrības.

Plašāka informācija par Rēzeknes SEZ pieejama interneta vietnē: www.rsez.lv.

Sagatavoja: Daiga Utāne,

Rēzeknes SEZ pārvaldes ārējo sakaru organizatore

Tālr.(+371)28633550, e-pasta adrese: pr@rsez.lv