Tikšanās ar Dekšāru pagasta iedzīvotājiem

1. aprīlī Dekšāres pagasta zālē plkst. 14.00 tiek rīkota Rēzeknes novada Dekšāres pagasta iedzīvotāju kopsapulce.
Sapulces laikā tiks prezentēta plastikāta karte „Dekšāres pagasts”, kura izgatavota pateicoties British Council Latvija, domnīcas „Providus” un Rēzeknes novada pašvaldības realizētā projekta „Iedzīvotāju konsultatīvo padomju stiprināšana Rēzeknes novadā” finansējumam.

„Dekšāres pagasts” karti turpmāk varēs izmantot iedzīvotāju konsultatīvās padomes (IKP) ikdienas darbam, iedzīvotāju kopsapulcēs un sarunās ar Rēzeknes novada pašvaldības vai Viļānu apvienības pārvaldes vadību, lai telpiski varētu redzēt teritorijas, par kurām tiek runāts.

Tāpat sapulce tiek organizēta, lai iepazīstinātu iedzīvotājus ar Dekšāres pagasta Iedzīvotāju konsultatīvās padomes darbu un mudinātu iedzīvotājus iesaistīties pagasta dzīves plānošanā un ļautu telpiski izjust savu teritoriju un piederību tai.

Darba kārtība:
1. Kopsapulces atklāšana.
2. Pašvaldības pārstāvji:

• iepazīstinās ar paveikto Dekšāres pagastā 2022. gadā;
  • izstāstīs par plānotajiem darbiem 2023. gadā;
  • izskaidros iedzīvotājiem Rēzeknes novadā tikko veikto apvienību pārvalžu reorganizācijas procesu.

3. Dekšāres pagasta IKP iepazīstinās ar paveikto 2022. gadā un izstāstīs par nākotnes iecerēm.
4. Tiks prezentēta izgatavotā „Dekšāres pagasts” karte, kurā tiks veikta svarīgu objektu atzīmēšana un tiks uzsākta kolektīva  pagasta teritorijas attīstības plānošana, apzinot sava pagasta stiprās un vājās puses un iezīmējot nākotnes plānus.
5. Diskusijas ar iedzīvotājiem, iedzīvotāju sūdzību un priekšlikumu uzklausīšana.

Sagatavoja: Dekšāres pagasta IKP vadītāja Jolanta Smane