Tirgotāji aicināti pieteikt dalību Aviācijas dienā!

Rēzeknes novada pašvaldība aicina uzņēmējus, amatniekus un mājražotājus līdz 4. augustam pieteikt savu dalību Aviācijas dienā, kas 9. augustā notiks lidlaukā “Rēzekne”, Audriņu pagastā. Šāds pasākums novadā norisināsies pirmo reizi.
Dažādas aktivitātes, tostarp lidmašīnu apskate un paraugdemonstrējumi, notiks visas dienas garumā – no plkst. 10.00 līdz 19.00 vakarā. Ieeja pasākumā tā apmeklētājiem ir maksas (2 EUR; ģimenes biļete - 5 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem - 1 EUR; bērniem līdz 7 gadu vecumam, 1. un 2. grupas invalīdiem – ieeja brīva).
Dalības nosacījumi tirgotājiem:
- pašiem jāaprīko sava tirdzniecības vieta;
- pašiem jānodrošina elektrības ģeneratori;
- pārtikas produktu tirgotājiem jābūt reģistrētiem Pārtikas un veterinārajā dienestā.
Dalības maksa:
- amatniekiem un mājražotājiem, ja tirgo savu produkciju, - bezmaksas;
- uzņēmumiem – 5,69 EUR par vienu vietu;
- ēdināšanas uzņēmumiem, kas nodrošina ēdināšanu pie galdiņiem, – EUR 7,11, papildus iesniedzot saskaņošanai ēdienkarti;
- alkohola tirdzniecībai (atļauta tikai mazalkoholisko dzērienu ar absolūtā spirta saturu līdz 15 tilpumprocentiem tirdzniecība, t.i., alus un sidrs, bet kokteiļi – tikai rūpnieciski ražotos iepakojumos) –14,23 EUR.
Interesentiem, kuri vēlas tirgot savu produkciju Aviācijas dienā, jāpiesakās Rēzeknes novada pašvaldībā līdz 2014. gada 4. augustam (Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, 3.stāvā, 33.kabinetā), iesniedzot
- pieteikuma anketu,
- dokumentu, kas apliecina saimniecisko darbību (uzņēmuma reģistrācijas apliecības kopiju, individuālā komersanta apliecības kopiju vai saimnieciskās darbības veicēja reģistrācijas apliecības kopiju) un
- čeku vai bankas izrakstu par dalības maksas apmaksu. Samaksu var veikt pēc tam, kad iesniegta pieteikuma anketa, iepriekš sazinoties ar kontaktpersonu!
- Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums.
Pieteikuma un apliecinājuma forma pieejama zemāk pievienotajos dokumentos. Visus nepieciešamos dokumentus pašvaldībā var iesniegt personīgi, ar pasta starpniecību vai elektroniski, sūtot uz e-pastu: novadadienas@rezeknesnovads.lv.
Vairāk informācijas pa tālruni 26554478 vai e-pastu novadadienas@rezeknesnovads.lv
Pieteikums tirdzniecībai 
Apliecinājuma forma

Click to listen highlighted text!