Tiskādu bērnunams svin 19. dzimšanas dienu

04.02.2015

Sociālais dienests

Katru gadu 1. februārī Tiskādu bērnunamā ir svētki – dzimšanas diena, iestādes dibināšanas diena. Parasti šajā dienā ir lielas svinības: izpušķotas istabiņas un zāle, svētku mielasts, konkursi un spēles. Pēdējos gados mēs šos svētkus svinējām tūristu bāzē „Lido kalns”, Madonas novadā, savukārt šogad Tiskādu bērnunama audzēkņi kopā ar direktoru Žani Feldmani un direktora vietnieci Larisu Franckeviču bija „Egļu kalnā” Daugavpils novadā. Tā bija lieliska iespēja gan aktīvai atpūtai, gan svētkiem. Mūsu bērniem bija milzīgs prieks: viņi vizinājās no kalna gan ar slēpēm, gan ar baloniem, gan ar snowborda dēli. Tā bija lieliska dāvana gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pēc fiziskajām aktivitātēm bērni ar prieku pusdienoja vietējā kafejnīcā. Tā bija neaizmirstama diena, kad bērni ieguva tik daudz pozitīvu emociju.
Šeit, Tiskādu bērnunamā ir pagājusi bērnība daudziem audzēkņiem. Pašlaik te dzīvo 37 bērni. Tās ir viņu vienīgās mājas, šeit viņi atrada pirmos draugus, pirmo mīlestību; šeit bērni iemācījās dzīvot un priecāties par katru mirkli; šeit viņi rod maigumu, sirsnīgumu, glāstus un mātes mīlestību.
Larisa Franckeviča
Tiskādu bērnunama direktora vietniece
DSC_0351 (1152 x 768)
 

Click to listen highlighted text!