Top Maltas pagastu apvienības “Darbīgo ģimeņu klade”

Dzīve ir skaista un liela dāvana, ko ik mirkli tvert, nobaudīt un dalīties tālāk.

Arī mēs, Maltas kultūras nama komanda ienākam jūsu mājās, lai uzrunātu ikvienu  Maltas pagastu apvienības ģimeni un aicinātu līdzdarboties. Pēc video noskatīšanās, aicinām būt aktīviem, pelnīt balvas un ar savu darbošanos iedvesmot citus. Visi jūsu iesūtītie video,  foto, apraksti tiks apkopoti un skatāmi Maltas pagasta mājas lapā. Gaidīsim arī pasaku vai stāstu par galveno personāžu – izgatavoto rokas lelli un video (ar lelli), lai izveidotu Maltas pagastu apvienības “Darbīgo ģimeņu kladi”, kas tiks skatāma Maltas pagasta mājas lapā un tiks papildināta ar katru nākošo video stundu “Klauna namiņā”. Sūtīt uz: sveetkuprieks@inbox.lv, tel. uzziņām: 26117782.

 

Elīna Prusaka

Video stunda Klauna namiņā  

 

Click to listen highlighted text!