Tūrisma diena – Sakstagala J. Klīdzēja pamatskolā

16.05.2024

Izglītība

15. maijā plkst. 10.00 startu uzsāka Tūrisma diena. Izbaudīt komandas garu, sadarboties sportiskās aktivitātēs un rādīt savas spējas ieradās komandas no Dricānu vidusskolas, Verēmu pamatskolas, Viļānu vidusskolas un Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas. Kopumā Sakstagala J. Klīdzēja pamatskolā pulcējās vairāk nekā simts dalībnieku. Sacensības notika gan individuāli, gan komandās, kuras veidoja 3 zēni un 3 meitenes, par godalgām cīnījās 12 komandas. Orientēšanās sacensībās katrs sacentās individuāli. Kombinētajā šķēršļu trasē komandām bija jātiek galā ar telts celšanu, purva pārvarēšanu, ugunskura iekuršanu un virves pārdedzināšanu, jāprot sasiet mezglus, kā arī jātiek galā ar citiem šķēršļiem – līšana zem virvēm, trepīte u.c..

Visas dienas garumā skolēni ne tikai sacentās, bet arī aktīvi atpūtās, spēlēja bumbu un cepa desiņas ugunskurā. Dienas izskaņā dalībniekus gaidīja rezultātu paziņošana un apbalvošana. Paldies Sakstagala J. Klīdzēja pamatskolai par pasākuma rīkošanu.

ISP interešu izglītības speciāliste Anita Rudziša

Foto Anita Doroščonoka, Evita Kubecka, Lāsma Malta – Sakstagala J. Klīdzēja pamatskolas skolotājas

Click to listen highlighted text!