Turpinās lāzertehnoloģijas semināri jauniešiem EUCIDA projekta ietvaros

19.12.2017

EUCIDA

20. decembrī, plkst. 16.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas IT centrā notiks jau piektais seminārs jauniešiem par lāzertehnoloģiju pielietošanu digitālajā mākslā un dizainā. Nodarbību vieta pārcelta uz IT centru no Fizikālo procesu un lāzertehnoloģiju pētnieciskā  centra, jo turienes lāzercentrā visi lāzeri ir atklātā tipa un ir ierobežots aizsargbriļļu daudzums.
Semināra dalībnieki pulcējas 203. auditorijā, kur, atkarībā no dalībnieku skaita, dalīsies grupās turpmākam darbam. Semināru vadīs RTA pasniedzēji, kuru vadībā jaunieši apgūs prasmes izmantot modernas lāzertehnoloģiju iekārtas savu radošo ideju īstenošanā. Pieteikšanās semināram pie projekta vadītājas Intas Rimšānes inta.rimsane@rezeknesnovads.lv 203. auditorijā.
Semināri notiek projekta EUCIDA -”European Connections in Digital Arts” (“Digitālā māksla aptver Eiropu”) ietvaros. EUCIDA ir 3 gadus ilgs projekts, kuru finansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa” un kuru īsteno modernās mākslas centrs Īrijā (Rua Red) un Francijā (Espace Multimédia Gantner) sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību. Projekta mērķis ir izveidot sadarbību starp digitālajiem māksliniekiem un kultūras pazinējiem Eiropā, tādā veidā attīstot inovācijas un veicinot digitālās mākslas popularitāti starptautiskā līmenī.
Anna Rancāne

Click to listen highlighted text!