Turpinās pārtikas paku piegāde trūcīgu, maznodrošinātu, daudzbērnu un aizbildņu ģimeņu bērniem

11.05.2020

Sociālais dienests

Turpinās pārtikas paku piegāde Rēzeknes novadā deklarētajām trūcīgām, maznodrošinātām, daudzbērnu un aizbildņu ģimenēm.  Pirmā tūre pārtikas paku piegādei notiks 2020. gada 11. maijā Nautrēnu pagastu apvienībai, 12. maijā Maltas pagastu apvienībai, 13. maijā Kaunatas pagastu apvienībai, bet 14. maijā Dricānu pagastu apvienībai. Pārtikas pakā ir pankūku milti Dobele, konservētie zirnīši Jamar, kviešu milti Daina, makaroni Presto 400 gr X 2, apelsīnu sula  Cido, eļļa, zivju konservi - skumbrija, salmiņi, cukurs, prjaņiki Adugs, tomātu mērce Spilva, manna Dobele, kausētais siers Čedariņš, cepumi Selga, auzu pārslas Daina.
Rēzeknes novada dome 2. aprīļa sēdē pieņēma lēmumu nodrošināt pabalstu ēdināšanai vispārējās izglītības iestādēs un pirmskolas izglītības iestādēs trūcīgu, maznodrošinātu, daudzbērnu vai aizbildņu ģimeņu bērniem ārkārtējās situācijas un attālinātās izglītības nodrošināšanas apstākļos. Pabalsta saņēmēji – Rēzeknes novada deklarētās personas. Pabalsta apmērs – viens eiro dienā. Aprēķins tiek veikts no 13. marta, kad skolās tika pārtrauktas mācības, izņemot brīvdienas, valsts svinamās svētku dienas, sestdienas un svētdienas.
Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītājas vietniece
Inta Greivule-Loca
Tālr. 64607176, 26531970

Click to listen highlighted text!