Tuvojas Ēnu diena 2022

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Programma sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē, veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi.

Šogad Ēnu diena 2022 norisināsies 6. aprīlī un ikvienam skolēnam bija iespēja pieteikties ēnošanai. Šogad gan klātienes apmeklējumu izmaksas no projekta finansējuma segt nav plānots, taču iespējami arī virtuālie pasākumi. Ēnotāji tiek aicināti doties ēnot Ēnu devējus, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus - ēnošana var norisināties klātienē vai tiešsaistē atkarībā no Ēnu devēja noteiktā.

Vairāk informācijas 

Click to listen highlighted text!