Uz Viļānu vidusskolas direktora amatu tiek virzīta Ilze Valeniece

02.11.2023

Izglītība

Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu vidusskolas direktora atlases komisija trešdien, 1. novembrī  nolēma uz Rēzeknes novada domes sēdi virzīt Ilzi Valenieci. Kopumā atklātajam konkursam uz Viļānu vidusskolas direktora amatu bija pieteikušies divi pretendenti.

Pirmajā kārtā komisija, ņemot vērā iesniegtos dokumentus, izvērtēja pretendentu atbilstību izvirzītajām prasībām.

Otrajā kārtā ar katru pretendentu tika veikta darba intervija. Tika vērtēta Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu vidusskolas attīstības koncepcijas izklāsts, zināšanas un prasmes skolvedībā, erudīcija, saskarsmes un komunikācijas spējas.

Šobrīd Ilze Valeniece Viļānu vidusskolā strādā par direktora vietnieci IT jomā.

Click to listen highlighted text!