Uzņēmēji aicināti pieteikties “MEDIAtūrē”

24.01.2023

Uzņēmējdarbība

22. - 23. februārī aicinām vietējos uzņēmējus piedalīties Rēzeknes novada pašvaldības organizētajā divu dienu seminārā “MEDIAtūre”. Seminārs veidots kā divu dienu apmācības par produkta izvietošanu interneta vidē, liekot uzsvaru uz savu esošo kontu uzlabošanu, fotogrāfiju un video uzņemšanu, aprakstu veidošanu, uzņēmuma stāsta nodošanu klientiem, publikāciju izvietošanu sociālajos tīklos. Rēzeknes novada uzņēmēji aicināti pieteikties līdz 7. februārim, vietu skaits ierobežots.

Pasākuma programmā:

  • Personīga zīmola attīstīšana sociālajos tīklos
  • Instagram satura tendences un kā izcelties uz citu fona
  • Kā izmantot Facebook 2023. gadā
  • TikTok rokasgrāmata, kas novedīs pie rezultāta

Divu dienu laikā tiks aplūkota darbība trīs populārākajās sociālo mediju platformās – Instagram, Facebook un TikTok. Pirmā semināra diena – teorētiskā. Par darbību sociālajās platformās abu dienu garumā stāstīs sociālo mediju menedžere Elīna Dubulte (Instagram: @thedoublesocial). Starp semināra dienām dalībniekiem būs jāveic neliels mājasdarbs, kā arī otrā semināra diena tiks veidota kā praktiskā nodarbība, mājasdarbu un uzņēmēju esošo sociālo kontu apspriešana. Būs iespēja saņemt īsu konsultāciju.

Pasākuma norise: 22. – 23. februāris, pl. 10.00-15.00 (laiks tiks precizēts), Rēzeknes novada Griškānu pagasta Litavnieki, viesu nams “Zaļā sala”.

Pieteikties pasākumam šeit: https://forms.gle/V7r8QPZs5nmvSEng7

Pieteikšanās līdz 7. februārim. Vietu skaits ierobežots – priekšroka tiks dota tiem, kuri vēlas pilnveidot jau esošos uzņēmumu kontus.

Rēzeknes novada pašvaldības uzņēmējdarbības attīstības speciālistes:
Evita Igaune: evita.igaune@rezeknesnovads.lv, tel: 25748078
Liāna Runča: liana.runca@rezeknesnovads.lv, tel: 25740422

Click to listen highlighted text!