Uzsākti būvdarbi sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras attīstīšanai Liepu ielā 2B, Viļānos, Rēzeknes nov. (projekta Nr.9.3.1.1/18/I/030)

15.08.2023

Projekti

Rēzeknes novada pašvaldības 2023.gada 8.augustā parakstīja līgumu ar SIA ‘’Jēkabpils PMK’’ par būvdarbu veikšanu projektā “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide un attīstība Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu apvienībā”. Būvdarbu izpildes termiņš 2023.gada 20.decembris. Būvdarbu līguma summa sastāda EUR 1 908 759,94. Šobrīd būvdarbi notiek pilnā sparā.

Savukārt, lai būvdarbu gaita noritētu atbilstoši normatīvajiem aktiem, šī gada 9. augustā tika parakstīts līgums par būvuzraudzības pakalpojumu veikšanu objektā ar SIA ‘’Marčuks’’ par kopējo līguma summu EUR 7 987,00.

Autoruzraudzības pakalpojumus nodrošina SIA ‘’Campaign’’ par kopējo līguma summu EUR 6 687,50.

Projekta realizēšanu notiek saskaņā ar Ministru kabineta 2016. gada 20. decembra noteikumiem Nr. 871 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.3.1. specifiskā atbalsta mērķa “Attīstīt pakalpojumu infrastruktūru bērnu aprūpei ģimeniskā vidē un personu ar invaliditāti neatkarīgai dzīvei un integrācijai sabiedrībā” 9.3.1.1. pasākuma "Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai” pirmās un otrās projektu iesniegumu atlases kārtas īstenošanas noteikumi”.

Irēna Lavrinoviča
Attīstības plānošanas  nodaļas