Svētdien Viļānu tirgū notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19

Publicēts: 07.07.2021

Atjaunots: 15.09.2021

Valsts dienestu informācija

Svētdien, 11. jūlijā no plkst. 7.00 līdz plkst. 14.00 Viļānu tirgū notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19. Vakcinācija notiek bez iepriekšēja pieraksta (dzīvās rindas kārtībā), un to nodrošina Rēzeknes slimnīca sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Tirgū tiks vakcinēts ar “Johnson & Johnson” meitas uzņēmuma vakcīnu Janssen, kā arī pusaudžiem būs iespēja saņemt “Pfizer”/”BioNTech” vakcīnu. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), savukārt, pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Nedēļas nogalē darbosies arī liela mēroga vakcinācijas centri un vakcinācijas punktu tirdzniecības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams šeit.  Šī tabula tiek atjaunota reizi nedēļā pirmdienās līdz plkst. 10.00.  

Kontakti:

Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļa
Inga Vasiļjeva, inga.vasiljeva@vmnvd.gov.lv, 29276111

 

Click to listen highlighted text!