Valentīndienas sadraudzības vakars jauniešiem Kaunatā

16. februārī Kaunatas pagasta tautas namā notika sadraudzības vakars “Valentine’s day party” Kaunatas apvienības jauniešiem, ko organizēja jauniešu centrs “Buras”. Turpinām iesākto tradīciju, un jau otro gadu Kaunatas apvienības jaunieši satiekas februāra mēnesī, lai jautri, interesanti, aktīvi pavadītu Valentīna dienu kopā.

Vakara gaitā tika spēlētas iepazīšanās un saliedēšanās spēles, kas palīdzēja iepazīties savā starpā un atraisīties, tika rīkoti dažādi interesanti konkursi, uzmundrinošās aktivitātes, jautras spēles, saldā loterija un, protams, diskotēka. Notika “Kupidona radošā darbnīca”, kurā bija iespēja izveidot skaistas un sirsnīgas dāvanas. Vakara gaitā bija pieejams arī skaists fotostūrītis, kurā pēc aktīvas darbošanās bija iespēja iemūžināt pozitīvas atmiņas un savus “sirsniņ-mirkļus”. Brīvajos brīžos notika savstarpēja komunikācija pie galdiem, kur arī varēja kaut ko uzkost. Vakara noslēgumā – pateicības vārdi, dāvanas, kopbildes un atvadīšanās.

Šādi sadraudzības vakari ir veids, kā iegūt jaunus draugus, pozitīvas emocijas, attīstīt savas komunikācijas prasmes, lieliski pavadīt savu brīvo laiku, kā arī saliedēt jauniešus savstarpēji un pavadīt vakaru neformālās izglītības pasākumā.

Paldies jaunietei Loretai par vakara spēļu organizēšanu un vadīšanu un Kaunatas pagasta tautas nama kultūras pasākumu organizatorei Aija Kuzminskai par veiksmīgu sadarbību! Paldies aktīvajiem, draudzīgajiem jauniešiem par ciemošanos un kopā pavadīto laiku Kaunatā!

Jauniešu centra “Buras” jaunatnes darbiniece Tamāra Kablanova
Foto no dalībnieku arhīva

Click to listen highlighted text!