Vasara Maltā iesākusies aktīvi un radoši!

17.06.2024

Projekti

No 3. jūnija līdz 7. jūnijam bērni darbojās Rēzeknes novada sporta skolas realizētajā neformālo apmācību projektā “Sportiskā atmosfēra sienas zīmējumos”.

Sporta zāles gaiteņu sienu apgleznošanas mērķis bija veidot bērniem un jauniešiem patīkamu un piesaistošu vidi, kura radītu viņos vēlmi iesaistīties sportiskās aktivitātēs, veicinātu aktīva dzīvesveida atbalstīšanu un jaunu prasmju apgūšanu. Projektā piedalījās 10 bērni, kuriem bija iespēja darboties divos dažādos virzienos, sportā un mākslā. Tos izdevās apvienot ļoti interesantā un paliekošā projekta rezultātā.

Nedēļas garumā dalībnieki piedalījās aktīvos treniņos, apguva jaunas iemaņas sportiskajās aktivitātēs un lietderīgi pavadīja laiku dabā treneres Līgas Ludboržas un sporta organizatores Svetlanas Mikanovas pavadībā.

Kopā ar projekta vieslektori - grafisko dizaineri Liānu Merņaku-Ņikitinu bērni centās saskatīt mākslu sev visapkārt. Smēlās idejas dabā, veidoja skices un mācījās tās pilnveidot digitālajā Mood Board Canva lietotājprogrammā. Lielākajai daļai dalībnieku šī pieredze bija izaicinājums, jo tā bija pirmā reize šāda veida programmu izmantošanā. Darbojoties ar krāsām, izmēģināja dažādus krāsu pigmentu uzklāšanas veidus. Kopā tika izveidota skice, ko pārnesot uz sporta zāles gaiteņu sienām. Tika sasniegts krāsains un piesaistošs dizains, kurš priecēs gan sportistus, gan zāles apmeklētājus.

Paldies Maltas apvienības sporta organizatorei Svetlanai Mikanovai, trenerei Līgai Ludboržai, grafiskai dizainerei Liānai Merņakai - Ņikitinai  un brīvprātīgajai Elīnai Ioninai par aktīvu un mērķtiecīgu grupas darbu projekta realizēšanā.

Nedēļa paskrēja nemanot, bet rezultāts priecēs mūs visus vēl ilgu laiku!

Sintija Bule, projekta brīvprātīgā

Click to listen highlighted text!