Vasaras sporta aktivitāšu cikls Strūžānos

06.09.2023

Sports

 Septembra pirmajā sestdienā ar draudzības izspēlēm futbolā noslēdzās vasaras sportisko aktivitāšu cikls Strūžānos.

No četrām komandām, kas bija pieteikušās sacensībām, pēdējā brīdī no dalības atteicās viena komanda, jo daļa spēlētāju dažādu apstākļu dēļ nevarēja ierasties. Vēl viena komanda spēlēja nepilnā sastāvā, kas bija par iemeslu tam, kādēļ nācās piekoriģēt sacensību nolikumu. Komanda nepretendēja uz finālspēli.

 Spēļu kopvērtējumā uzvaru, zelta medaļas un kausu izcīnīja komanda “STR”, ar 5:3 pārspējot komandu “STRŪŽĀNI”, kam otrā vieta.

Pašā augustā sākumā Strūžānos pulcējās strītbola spēles entuziasti, lai cīnītos par godalgotajām vietām un medaļām. Sacensībās piedalījās piecas komandas. Kopvērtējumā pirmo vietu, zelta medaļas un uzvarētāju kausu izcīnīja komanda “VECIE BUKI”, otrā vieta un sudrabs komandai “STR”, bet trešajā vietā ierindojās un bronzu nopelnīja komanda “AIR BALL”. Labākā trīspunktu metēja tituls šoreiz “VECO BUKU” komandas spēlētājam Aldim Aleksejevam.

19. augustā Strūžānu ezera pludmalē norisinājās sacensības brīvdabas volejbolā “3X3”, kas pulcināja deviņas komandas – gan pašmāju, gan no Rēzeknes, Dricāniem, Lendžiem un Preiļiem. Lai sacensību gaita ritētu raitāk, komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās. Kopvērtējumā pirmā vieta, zelta medaļas un uzvarētāju kauss komandai “AZARTISKIE”(Rēzekne), otrā vieta un sudraba godalga komandai “LENDŽU SPORTA AKADĒMIJA” (Lendži), trešo vietu izcīnīja mājinieki – komanda “VECIE BUKI”(Strūžāni).

Sirsnīgs paldies visiem vasaras sporta aktivitāšu dalībniekiem un atbalstītājiem par emocionāli piesātināto gaisotni, draudzīgumu, saliedētību un kopābūšanu. Jūs esat labākie!

 Uz tikšanos nākamās vasaras sportiskajā sezonā Strūžānos!
Leokādija Razgale
Stružānu pagasta kultūras darba organizatore
29122068

Click to listen highlighted text!