Veiksmīgi aizritējis inline hokeja turnīrs “Red Puck 2023”

20.06.2023

Sports

17. jūnijā Makašānos Inline hokeja laukumā pulcējās izturīgākās inline hokeja komandas. Neskatoties uz lielo karstumu, turnīrā “Red Puck 2023” pulcējās paši kvēlākie hokeja entuziasti no dažādām Latvijas pilsētām.

Kā tradicionāli viesos bija ieradies arī Latvijas izlases hokeja spēlētājs Mārtiņš Dzierkals, kurš ne tikai iepriecināja līdzjutējus ar savu meistarību, bet līdzi bija atvedis ari bronzas medaļu no Pasaules čempionāta hokejā. Smaidi nerima un fani bija sajūsmināti.

Inline hokeja cīņas bija spraigas, dažās spēlēs uzvarētājs noskaidrojās tikai pēdējās sekundēs vai papildlaikā.

Turnīrā kopumā piedalījās 6 komandas, godalgotās vietas dalīja 3 komandas –

  1. vieta komanda Uguļova,
  2. vieta  komanda 2.Red Bull (Rēzekne),
  3. vieta komanda  Red Bull (Rīga).

Paldies par atbalstu Rēzeknes novada pašvaldībai, skolas direktorei Gundegai Rancānei, “Unitedseats” un internetveikalam “Anete.lv”

Tiekamies augustā laukuma 5 gadu jubilejas svētkos!

Sagatavoja: turnīra organizators  Edgars Jukna

Click to listen highlighted text!