Vērēmu pagastā atklāts pensionāru dienas centrs

05.10.2015

Sociālais dienests

Sagaidot rudens saulgriežus jeb Miķeļus, 29. septembrī Vērēmu pagasta seniori sanāca uz pagasta pārvaldes projekta” Vērēmu pagasta pensionāru dienas centra izveide” atklāšanas pasākumu.
Par projekta ideju un realizāciju stāstīja projektu vadītāja Laimdota Melne, savukārt pagasta pārvaldes vadītājs Vladimirs Bistrovs, aicinot apskatīt jaunās telpas, novēlēja senioriem daudz radošu ideju tā “apsaimniekošanā”. Centra telpās varēja skatīt Jevgēnijas Kauliņas rokdarbu un ziedu izstādi.
Miķeļdienas svinību turpinājums sekoja Vērēmu tautas namā.Ar dejām pasākuma dalībniekus sveica miķeļbērni no Verēmu pamatskolas, un ražas dziesmas dziedāja folkloras kopa Vōrpa. Seniori uz pasākumu bija ieradušies ar rudens veltēm no saviem mazdārziņiem, notika degustācijas.Ar gardu muti varējām nogaršot Janīnas Brāles sēņu pīrāgus, Borisu ģimenes ķirbju kūku, ceptos ābolus un svaigi spiestu ābolu sulu. Aloīda Ikauniece ieguva Eksotiskāko augu audzētājas titulu, bet Veneranda Strupoviča un Lūcija Silāja klātesošos cienāja ar saldām avenēm. Valentīna Strangate degustācijai piedāvāja vitamīnu buķeti-jāņogas, avenes, aveņu-zemeņu ogas, cidonijas, ābolus, savukārt Jadviga Šnepste visus pārsteidza ar torti “Pankūku brīnums”. Ikviens izstādes dalībnieks saņēma Miķeļa Uzslavas rakstu un suvenīru. Izklaide mijās arī ar nopietnām lietām -seniori ievēlēja valdi un par savu vadītāju izvirzīja Valentīnu Strangati.
Mācīsimies no vecākās paaudzes būt aktīviem, enerģiskiem, interesēties par notiekošo pasaulē un uz dzīvi raudzīties optimistiski un saprotoši.
15. oktobrī Vērēmu pagasta seniori dosies apskatīt jaunatklāto Lūznavas muižu.
Sarmīte Strupoviča
Vērēmu tautas nama vadītāja 
Vērēmu pagasta folkloras kopa VōrpaVērēmu pagasta pārvaldes vadītāja Vladimira Bistrova uzruna pagasta senioriem

Click to listen highlighted text!