Verēmu pamatskolā darbu sāks jauns direktors

29.08.2023

Izglītība

No 2023. gada 1. septembra Verēmu pamatskolā darbu uzsāks jauns direktors Sandis Sprudzāns.

Sandis Sprudzāns no 2019. gada līdz šim brīdim strādājis Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā kā Vēstures un sociālo zinību skolotājs. Līdz tam strādājis Ludzas pilsētas ģimnāzijā kā vēstures un sociālo zinību skolotājs.

Līdztekus darbam skolā Sprudzāns no 2019. gada līdz 2022. gadam strādājis Valsts ieņēmumu dienesta muitas pārvaldē pārvaldes Latgales MKP daļā kā Vecākais muitas uzraugs un no 2022. gada līdz 2023. gadam - Jaunsardzes Centra 2. Novada pārvaldē par jaunsargu instruktoru.

Jaunieceltais Vērēmu pamatskolas direktors Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā Izglītības, valodu un dizaina fakultātē ieguvis profesionālā bakalaura grādu „Vēstures un sociālo zinību skolotājs”, kā arī iegūts izglītības zinātņu maģistra grāds. Šoruden tiks uzsāktas studijas maģistra programmā „Vadības zinātnes”, kas nodrošinās papildus kompetences direktora amatā.

Sandis Sprudzāns norāda, ka jaunajā amatā vēlas sniegt savu ieguldījumu Verēmu pamatskolas darbības pilnveidošanā, tādējādi arī veicināt novada attīstību un izaugsmi. Kā galvenās prioritātes Verēmu pamatskolas direktora amatā izvirzot:

1) kvalitatīvu mācību saturu un procesu;

2) radošu mācību vidi, kas vērsta uz attīstību;

3) efektīvu komunikāciju un sadarbību: skolēns – vecāks – skola – pašvaldība.

Sagatavoja: Elza Indričāne, mājaslapas satura redaktore

Click to listen highlighted text!