Aicina veselības veicināšanas olimpiāde Rēzeknes novadā

Jau otro gadu pēc kārtas Rēzeknes novada iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties diennakts pasākumā “Veselības veicināšanas olimpiāde”, kas notiks no 23. līdz 24. augustam Rēzeknes novada Silmalas pagastā. Pasākums notiek Rēzeknes novada pašvaldības projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros un to jau atkārtoti organizē biedrība Sporta klubs “Magnen”.
Olimpiādē plānota sacensība dažādās interesantās veselības veicināšanas aktivitātēs starp piecu Rēzeknes novada teritoriju iedzīvotājiem (teritoriju iedalījums: pirmā - Gaigalavas, Nagļu, Rikavas, Dricānu, Stružānu, otrā – Nautrēnu, Ilzeskalna, Bērzgales, Lendžu, Vērēmu, trešā – Kantinieku, Sakstagala, Audriņu, Ozolmuižas, Griškānu, ceturtā – Silmalas, Ozolaines, Maltas, Pušas, Feimaņu, piektā – Mākoņkalna, Kaunatas, Lūznavas, Čornajas, Stoļerovas pagasta teritorija).
Divu dienu olimpiādē iekļautas dažādas kustību aktivitātes ar sacensības elementiem (piem., stafetes - skriešanā, nūjošanā u.c.), kā arī zināšanu un prasmju par veselības veicināšanu (veselīga uztura jautājumi, veselīga un garšīga uztura pagatavošanas sacensības utml.) noskaidrošana dažādu atrakciju, grupu prezentāciju veidā.
Ja vēlies pasākumā piedalīties, droši zvani sava pagasta projekta koordinatoram un izmēģini savus spēkus un zināšanas veselības veicināšanas aktivitātēs! Pasteidzies - dalībnieku skaits ir ierobežots!
Projekta koordinatori pagastos:
Gaigalavas, Nagļu, Rikavas, Dricānu, Stružānu pagastā Marika Skābarde tālr. +371 22311127, e-pasts: demar.ska@gmail.com
Nautrēnu, Ilzeskalna, Bērzgales, Lendžu, Vērēmu pagastā Velga Lāce, tālr. +371 26670347, e-pasts:velgalace@gmail.com
Kantinieku, Sakstagala, Audriņu, Ozolmuižas, Griškānu pagastā Kristīne Rimša, tālr. +37126466734, e-pasts: kristine-rimsa@inbox.lv
Silmalas, Ozolaines, Maltas, Pušas, Feimaņu pagastā Aivars Mežatučs, tālr. +371 22013477, e-pasts: aivars.mezatucs@gmail.com
Mākoņkalna, Kaunatas, Lūznavas, Čornajas, Stoļerovas pagastā Aija Kuzminska, tālr. +371 29474627, e-pasts aija.kuzminska@inbox.lv
Pasākums ir bezmaksas, tiks nodrošināta nakšņošana norises vietā un ēdināšana.
Projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” darba grupa
Olimpiādes nolikums
Pasākums “Veselības veicināšanas diena” notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” Nr.9.2.4.2/16/I/027 ietvaros. Projektu atbalstījis Eiropas Sociālais fonds (ESF).
ES fondu logotipu ansamblis krasains - ESF
DSC_0351111

Click to listen highlighted text!