Veselības veicināšanas orientēšanās pasākums Rēzeknes novadā

Pirms jaunā mācību gada sākuma, 30. augustā plkst.16.00 Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta Rogovkā (reģistrēšanās pasākumam - Nautrēnu Sporta hallē) norisināsies  veselības veicināšanas orientēšanās pasākums “Kāds ārsts kādu kaiti ārstē?”. Pasākumu Rēzeknes novada pašvaldības projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros organizēs biedrība Sporta klubs “Magnen”. Aizraujošajā pasākumā tiks apvienotas divas svarīgas un nozīmīgas lietas - orientēšanās sports un zināšanas veselības veicināšanas jomā.
Uz pasākuma norises vietu no Rēzeknes novada pagastiem tiks organizēts kopīgs  transports, tāpēc interesentiem lūgums kontaktēties ar sava pagasta projekta koordinatoru:

  • Gaigalavas, Nagļu, Rikavas, Dricānu, Stružānu pagastā Marika Skābarde tālr. +371 22311127, e-pasts: demar.ska@gmail.com,
  • Nautrēnu, Ilzeskalna, Bērzgales, Lendžu, Vērēmu pagastā Velga Lāce, tālr. +371 26670347, e-pasts:velgalace@gmail.com,
  • Kantinieku, Sakstagala, Audriņu, Ozolmuižas, Griškānu pagastā Kristīne Rimša, tālr. +37126466734, e-pasts: kristine-rimsa@inbox.lv,
  • Silmalas, Ozolaines, Maltas, Pušas, Feimaņu pagastā Aivars Mežatučs, tālr. +371 22013477, e-pasts: aivars.mezatucs@gmail.com,
  • Mākoņkalna, Kaunatas, Lūznavas, Čornajas, Stoļerovas pagastā Aija Kuzminska, tālr. +371 29474627, e – pasts aija.kuzminska@inbox.lv.

Sīkāk par pasākuma norisi skatīt pasākuma Nolikumā.
Projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” darba grupa
Pasākums “Veselības veicināšanas diena” notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” Nr.9.2.4.2/16/I/027 ietvaros. Projektu atbalstījis Eiropas Sociālais fonds (ESF).
LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF

Click to listen highlighted text!