Veselīga uztura meistarklase Strūžānos

Ēdienu meistarklase

Viens no labas pašsajūtas un stipras veselības kritērijiem ir veselīgs uzturs ikdienā.

Projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā” ietvaros  Strūžānu kultūras nama sociālo prasmju centrā  pagājušajā nedēļā notika veselīga uztura meistarklase, kuru vadīja OnPlate uztura speciāliste Dana Piteronoka.

Interesanta bija gan lekcija, gan ēdiena praktiskās pagatavošanas process.

Meistarklasē kā pamatēdiens tika gatavota veselīgā pica uz kefīra bāzes, bet saldajā – enerģijas batoniņi, kas sastāvēja no auzu pārslu, zemesriekstu sviesta, dažādu sēklu un žāvētu augļu maisījuma.

Rezultātā abi ēdieni sanāca supergardi!

Sirsnīgs paldies meistarklase vadītājai Danai un visām dāmām – Mārītei Kirilko, Ingai Bautrei, Ivetai Misjūnei, Marinai Sedeļņikovai, Irinai Gruznovai, Ērikai Mazurei, Zinaīdai Gruznovai un Guntai Silagailei - kas, iegūstot jaunas zināšanas un praktiskās iemaņas, vairāk nekā divu stundu garumā cītīgi darbojās virtuvē.

Lai veselība un enerģija  gatavojot, garšojot, baudot!

 

Leokādija Razgale,
Strūžānu kultūras nama vadītāja

Autores foto

 

 

 

Click to listen highlighted text!