Viesu māja „Zaļā sala”

Adrese: Griškānu pagasts
Tālrunis: +371 29373015 , +371 29125600
Vietas: 40+20
Wi-Fi
Viesu nams „Zaļā sala” ir mājīga vieta mazākām un lielākām svinībām, naktsmītne ceļotājiem, ērta vieta semināru rīkošanai.

Viesu nams atrodas skaistā un sakoptā vietā, Rēzeknes upes krastā, tikai 10 min. braucienā no Rēzeknes centra, šosejas Rīga – Ludza tuvumā.

Viesu nams un tā apkārtne tiek veidota mājīga un omulīga, tā, lai viesi te justos gaidīti, ar prieku atcerētos savus svētkus un vēlētos atgriezties vēlreiz!

Viesu nakšņošanai tiek piedāvāti 20 numuri divās ēkās ar 40 pamatvietām divvietīgās istabās. Svinību gadījumos viesiem papildus vēl tiek saklātas 20 papildvietas. Viesu nams ir pielāgots cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Kāzu svinību gadījumā – mičošana „Mēness dārzā”, romantiski iekārtots numuriņš jaunajam pārim.

Katrs numurs ir ērti un mājīgi iekārtots, ir WC, duša, internets. Svinību rīkošanai tiek piedāvāta lielā svinību zāle ar viesu skatu līdz 100 personām. Mazākām svinībām viesi var izmantot pirts telpu ar iespēju atpūsties saunā vai relaksēties āra kublā. Nelielas svinības vasarā viesi var rīkot piknika namiņā, kur ir iespēja pašiem cept gardumus gan namiņa kamīnā, gan uz grila upes krastā.

Aktīvās atpūtas iespējas „Zaļajā salā”:
• āra galda teniss;
• strītbola laukums;
• minigolfa laukums;
• makšķerēšana Rēzeknes upē;
• bērniem rotaļu laukums , batuts.

Viesu nama teritorija ir plaša un sakopta. Viesu atpūtai ir ierīkots parks, arī augļu un ogu dārzs, ar kuru ražu vasarā un rudenī mielojas ciemiņi.

Vienmēr esiet gaidīti viesu namā „Zaļā sala”!

Adrese Zaļā sala , Litavnieki, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.521736; 27.402423
Tālrunis +371 29373015
E-pasts zalasala@inbox.lv
Mājas lapa www.hotelzalasala.lv
Cita info. 40+20
zalaissertifikats
kulin
Click to listen highlighted text!