“Albatross”

Brīvdienu māja ir divu stāvu un atrodas Rāznas ezera krastā, 26 km attālumā no Rēzeknes. Telpas svinībām līdz 30 personām, sauna, pirts. sporta laukums volejbolam un futbolam.

Pludmale

Iespēja peldēties vai sauļoties uz ezera izvietotajām laipām blakus mājai.

Makšķerēšana, laivu un ūdens velosipēdu-katamarānu noma.

Makšķerēšanas mīļotājiem vai izbraucienam pa ezeru, mēs piedāvājam laivas un un četrvietīgu ūdens velosipēdu-katamarānu. Ceļojumiem gar Rāznas ezera krastu, un citām dabas parka Rāzna vietām, piedāvājam velosipēdu nomu. Viesu māja strādā visu gadu, tas ir ļoti izdevīgi ziemas makšķerēšanas mīļotājiem. Ir iespēja vakaros pēc pirts pasēdēt pie kamīna un atcerēties veiksmīgo lomu.

Istabas

Lai atpūtas laikā Jūs justos komfortabli, mēs piedāvājam mājīgas guļamistabas, kā arī ērtas istabas ar kamīnu un dušas kabīni.

Virtuve

Katrā viesu mājas stāvā atrodas ērta virtuve, kur var atrast visu nepieciešamo ēdiena pagatavošanai. 

Banketu Zāle

Mūsu ciemiņiem mēs piedāvājam banketu zāli, līdz 30 personām, ar mūsdienīgu interjeru un kamīnu. Tiek piedāvāta nepieciešamā aparatūra svētku pasākumu organizēšanai. 
Pieejams aprīkojums:
✓ TV
✓ Video
✓ Audio
✓ Karaoke
✓ Internets

Sauna un Pirts

Gribat pērties ar slotu vai noņemt nogurumu masāžas dušas kabīnē? Jebkurā laikā jūsu rīcībā ir sauna astoņām personām. Mēs atceramies arī par eksotikas mīlētājiem: pie ezera atrodas krievu pirts, kura ir ļoti iemīļota laukos. 

Sporta laukumi futbolam un volejbolam

Futbola un volejbola cienītājiem mauriņā ierīkoti sporta laukumi mini futbolam un volejbolam. Uz zaļā paklāja priežu sila malā, brīvā dabā un svaigā gaisā var veikt sacensības šajos sporta veidos. Lieliskas iespējas aktīvai atpūtai kā bērniem tā arī pieaugušajiem.

Vieta telšu izvietošanai - teritorija apkārt brīvdienu mājai. Pie mums pietiks vietas gan telšu izvietošanai, gan volejbola spēlēm. Ir vieta arī tiem, kuri grib pavadīt atpūtas laiku piknikā, cepot šašliku vai vārot zivju zupu.

Velosipēdu noma

Velosipēds var nomāt, lai ceļotu pa Rāznas ezera krastu un citām vietām Rāznas Nacionālā parka teritorijā.

Adrese Rogs, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.3286271; 27.5107196
Tālrunis +371 26411710
E-pasts albatross@raznahotel.lv
Mājas lapa www.raznahotel.lv
Cita info. 19
Ozsollapa
Rnp logo
Click to listen highlighted text!