Vogulu keramikas darbnīca “Ceplīši”

Mākslinieku zināšanas un prasme ļauj radīt ar tālās pagātnes pieredzi uzlādētus mūsdienīgus darinājumus. Keramiķu darbnīcā top gan krāsainā, gan melnā keramika. Meistaru darbos jūtams pamatīgums un stabilitāte. Pastāvīga ekspozīcija. Saimnieki laipni piedāvā vietējos tūrisma maršrutus tuvākajā apkārtnē.

Mēs, vieni no spilgtākajiem Latgales keramikas pārstāvjiem aicinām Jūs iepazīties ar mūsu veikumu, kā arī gaidām ciemos darbnīcā "Voguls", kur ik dienu top unikāli māla priekšmeti - podi, vāzes, krūzes, bļodas, svečturi un svilpaunieki. Strādājam, izmantojot gan krāsaino, gan svēpēto jeb melno apdedzināšanas tehniku. Savu meistarību paužam, radot tradicionālās Latgales keramikas pamatformas, ieliekot tajās savu stilu un krāsu gammu, kas ir raksturīga tikai Vogulu keramikas darbnīcai.

Keramikas darbnīca "Voguls" piedāvā ekskursijas individuāliem apmeklētājiem, ģimenēm, skolēniem, kāzu viesiem un visiem citiem interesentiem, kāzu viesu uzņemšanu un cepļa kurināšanu un izņemšanu - lasi vairāk mājaslapā!

Adrese Ceplīši, Lendžu pagasts, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.5632596; 27.4622324
Tālrunis +371 29926376
E-pasts voguls@hatmail.lv, arī WhatsApp
Mājas lapa www.voguls.lv
Click to listen highlighted text!