“Vīteri”

viesību telpa 25 personām , virtuve ar ēdamtelpu, nakšņošanai 12 +2 papildvietas, krievu pirts. Dīķa malā – īsta lauku pirtiņa ar slotiņām un medus maskām. Makšķerēšana, peldēšana, laivošana Adamovas ezerā. Ekskursijas pie Latgales keramiķiem.

Ja jūs vēlaties apmeklēt „Latgales Šveici”, tad jums jādodas uz viesu māju "Vīteri", kas meklējama Rēzeknes rajonā gleznainā Adamovas ezera krastā, tikai 7 km attālumā no Rēzeknes.Viesu māja atrodas ezera ziemeļu daļas krastā, kas ir noteikts kā augstvērtīgākā ezera skatu vieta. Mājā ir: četras guļamistabas (13 guļvietas); pirts un banketu zāle (līdz 25 personām); labiekārtota virtuve (elektriskā plīts, ledusskapis, elektriskā tējkanna); saulaina terase un balkons ar skatu uz ezeru. Blakus esošā dīķa malā – īsta lauku pirts, kur pērties uz nebēdu. Cena par nakšņošanu, banketu zāles īri un pirti atkarīga no cilvēku skaita, sezonas un nedēļas dienas. Papildus piedāvā: laivu nomu, makšķerēšanu, grilu, novusu, slēpošanu, skriešanas-nūjošanas trasi.
Apkārtnē: Izjādes ar zirgiem, izvizināties karietē vai kamanās piedāvā zemnieku saimniecība "Untumi", kas atrodas 12 km attālumā no "Vīteriem". 1 km attālumā atrodas Sarkaņkalns , kur iespējams izbaudīt ziemas priekus braucot no kalna. 10 –15 min. brauciena attālumā var iepazīties ar Latgales keramiķu V. Vogula, P. Gailuma, V. Pankova darbiem, ar iespēju izmēģināt savu roku podniecībā, slavenā koktēlnieka A. Rancāna darbiem. Netālu no "Vīteriem" var apskatīt arī Adamovas muižu, Gribuļu pilskalnu, Purmaļu laukakmeni u.c. objektus.

Adrese Biksinieki, Vērēmu pagasts
Koordinātes 56.5653084; 27.3869450
Tālrunis +371 29544569
E-pasts viesturs.serzants@inbox.lv
Mājas lapa www.viteri.viss.lv
Cita info. 13
Click to listen highlighted text!