Pārvietojams kubuls un pirts „GORA SPĀKS”

Īss apraksts: Pārvietojamais kubuls un pirts. Lieliska iespēja izbaudīt siltu vannu svaigā gaisā jūsu izvēlētajā vietā un laikā.
Ņem kubulu līdzi, lai kur arī dotos: uz zveju, atpūtā pie dabas vai ciemos pie draugiem, tā būs lieliska dāvana svētkos jebkurā gadalaikā. Kubuls atrodas uz auto piekabes, ko iespējams pārvietot autovadītājam, kuram ir B kategorijas vadītāja apliecība.

Pirts diennakts noma:
no pirmdienas līdz ceturtdienai 70 EUR;
piektdienās, brīvdienās un svētku dienās 100 EUR

"Goraspāks" - nominants kategorijā "Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs 2019"

Uzņēmums "Goraspāks" ir viens no konkursa "Rēzeknes novada uzņēmums 2019" nominantiem kategorijā "Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs". Jānis Aleksāns uzņēmumu “Goraspāks” Rēzeknes novada Griškānu pagastā izveidoja 2017. gadā, realizējot EL-FLA LEADER atbalstīto projektu “Pirts nomas pakalpojumu izveide" ar mērķi popularizēt vienu no aktīvās un veselīgās atpūtas veidiem – pēršanos tvaika pirtī un sildīšanos kubulā. Jānis uzsver, ka mobilās iespējas mūsdienās kļūst arvien populārākas un iecienītākas. Arī šis atpūtai paredzētais pakalpojums ir mobils: pārvietojamā pirts, pārvietojamais kubuls, kā arī lielāka telts pasākumiem, kuru iespējams sadalīt vairākās daļās. Mobilā pirts un āra kubuls – tā ir lieliska iespēja izbaudīt siltu vannu svaigā gaisā un pērties pirtī klienta izvēlētā vietā un laikā. Kubuls atrodas uz auto piekabes, tāpēc to iespējams paņemt līdzi, gan dodoties zvejā, gan atpūtā pie dabas vai ciemos pie draugiem. Pārvietojamajam kubulam un pirtij piemīt daudz pozitīvu īpašību - gan lai uzlabotu veselību, gan lai baudītu Latgales dabas ainavu skaistumu. Veselā miesā mājo vesels gars!

Опубликовано Rēzeknes novads Воскресенье, 3 января 2021 г.
Adrese Janapole, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.46171805510405; 27.37895444661213
Tālrunis +371 26451063
Click to listen highlighted text!