Ūdenstūrisma centrs “Bāka”

Ūdenstūrisma centra Bāka teritorijā ir uzstādīti divi stendi ar tūrisma informāciju par Rēzeknes novadu un Lubāna ezera apkārtni. Centra iekštelpās darba laikā ir iespējams saņemt bezmaksas tūrisma informāciju, kartes un ceļvežus par Lubāna ezera apkārtnes tūrisma piedāvājumu, kā arī par Rēzeknes, Rēzeknes novada un Latgales reģiona tūrisma iespējām.

Iedzīvotāji un viesi aicināti izmantot “Bākas” piedāvātās iespējas – labiekārtoto pludmali, telšu un pikni ka vietas, tenisa un volejbola laukumus ar tenisa raketēm, volejbola bumbām, kemperu un treileru vietas, skatu laukumu uz jumta terases, izstāžu zāli, naktsmītnes, kā arī telpas izglītojošu semināru, pasākumu organizēšanai. Centrā pieejama airu laivu un SUP dēļu noma, makšķerēšana, Wi-Fi. Sīkāka informācija par piedāvātajiem pakalpojumiem vai izcenojumiem baka.rezeknesnovads.lv vai zvanot pa tālruni. +371 26663358, kā arī rakstot uz baka@rezeknesnovads.lv vai uzmeklējot mūs facebook.com.

Ūdenstūrisma centrs “Bāka” ir izveidots Rēzeknes novada pašvaldībai realizējot projektu Nr. LLI – 010 „Ilgtspējīga tūrisma attīstība Kupišķu lagūnas (Lietuva) un Lubāna ezera (Latvija) apkārtnē”. Finansējums apkārtnes labiekārtošanas un būvdarbu veikšanai piesaistīts no Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013.gadam. Projekta galvenais mērķis bija radīt pievilcīgu vidi un apkārtni Lubāna ezera apkārtnē gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem.

Darba laiks:
No 1. aprīļa līdz 30. novembrim: no trešdienas līdz svētdienai katru dienu 10.00 – 18.00 (pirmdien, otrdien slēgts)
No 1. decembra līdz 31. martam: no trešdienas līdz svētdienai katru dienu 10.00 – 16.00 (pirmdien, otrdien slēgts)

TIC zime
ozollapa logo
Adrese Kvāpāni, Gaigalavas pagasts, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.784355; 26.944056
Tālrunis +371 26663358
E-pasts baka@rezeknesnovads.lv
Mājas lapa baka.rezeknesnovads.lv
Click to listen highlighted text!