Viļānieši darina Ziemassvētku rotājumus

Publicēts: 23.11.2021

Atjaunots: 05.01.2022

Projekti

3.decembrī, iesākot Ziemassvētku gaidīšanas laiku, Viļānu centrā tiks iededzināta lielā pilsētas egle. Šogad tā būs īpaši koša un starojoša, jo tiks izgreznota ar pašu viļāniešu sagatavotajiem rotājumiem - vairāk nekā 200 gaismu atstarojošiem eņģelīšiem.

Lielus un mazus eņģelīšus darinās Viļānu apvienības izglītības iestāžu un mākslas skolas bērni, taču savu īpašo eņģelīti var sagatavot arī ikviens interesents. Materiālus - lietus un sniega izturīgo polietilēna loksni, eņģelīša trafaretu, skavotāju un šķēres - var saņemt Viļānu kultūras namā. Iepriekš lūgums pieteikties pa tālruni 28662346. Ja vēlas, eņģelītim var pievienot ko īpašu no sevis, piemēram, kādu sniegpārsliņu, sirsniņu vai zvaigznīti, bet tas jādara no tāda materiāla, kas neizmirks lietū vai sniegā. Eņģeļu rotājumi atpakaļ kultūras namā jānogādā līdz 30. novembrim.

Ziemassvētku rotājumu gatavošana notiek Eiropas Savienības programmas "URBACT" projekta "Volunteering cities+" (Brīvprātīgā darba pilsētas) ietvaros. Projekta mērķis ir izveidot Viļānos aktīvu iedzīvotāju grupu, kas, iesaistot līdzcilvēkus, īstenotu dažādas brīvprātīgā darba aktivitātes Viļānu apvienībā, kā arī veicinātu sadarbību starp pašvaldību un iedzīvotājiem.

Vairāk informācijas:
projekta koordinatore Inta Rimšāne,
tel. 26554478

Foto: Zoom rotājumu darbnīcas dalībnieki un gatavie rotājumi

Click to listen highlighted text!