Viļānos notiks Ģimeņu sporta svētki un futbola sacensības

16.05.2022

Sports

21. maijā no pulksten 10.00 Viļānu pilsētas stadionā notiks Ģimeņu sporta svētki ar dažādām aktivitātēm – skriešanu, lekšanu, mešanu un citiem uzdevumiem. Lai ģimene varētu startēt sporta svētkos, tajā jābūt vismaz vienam pieaugušajam (18 gadi un vecāks), kurš ir atbildīgs par savu komandu, un vismaz vienam bērnam. Sacensības organizē Viļānu Sporta skola (vilanusports@inbox.lv, 28646365) sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju.

Savukārt 22. maijā pulksten 10.00 Viļānu pilsētas stadionā skanēs starta svilpe Viļānu atklātajam čempionātam futbolā. Sacensībās drīkst piedalīties dalībnieki no 14 gadu vecuma (2008. gadā dzimušie un vecāki). Katra komanda var pieteikt ne vairāk kā deviņus spēlētājus. Uz laukuma spēlē 7x7. Pieteiktais spēlētājs drīkst spēlēt tikai vienā komandā. Komandas jāpiesaka iepriekš līdz 20. maijam plkst. 17.00 mutiski, pa tālruni 28646365 Aleksejam Šlapakovam. Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku vārds uzvārds, dzimšanas gads un tās pārstāvja kontakttelefons. Sacensības vada un organizē Viļānu Sporta skola.

Click to listen highlighted text!